Nadzieja na miłość

Sitcom

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 03 paź 2016, 20:12

No więc tak:
Obejrzałam wszystko od początku i muszę przyznać, że te pierwsze odcinki to tragedia, ale to pewnie już wiesz. Jednak z odcinka ja odcinek jest coraz lepiej, przede wszystkim robisz lepsze kadry, fabuła też jest bardziej dopracowana.
Najlepiej do pierwszych odcinków nie wracajmy :) Na początku miała to być zupełnie nowa forma serialu, dlatego mogą one wydawać się nie spójne i wgl.
O stronie technicznej już nie wspominajmy :D
No właśnie, co do fabuły, to czasem po prostu nie mogę już z tego :D Łuszczakowa przychodząca po Apap, skok z okna, albo ten odcinek z CV xDDDDDD Ale Władzia najlepsza, te jej teksty :haha: Zresztą Mila też jest świetna!
Ostatni odcinek:
Rany bosta, co to jest przy moim wnuczku?
I ta Władzia w kawiarni zamawiająca wszystko co popadnie, a potem Zielarz zabronił mi jeść tłustego XDDD
Uwielbiam to, jak ktoś cytuje śmieszne dla niego momenty, wiem czego użyć w następnych odcinkach.
Teraz odpowiem po kolei:

Lektor
Obiecuję, że już ani pół odcinka nie zostanie wypuszczone z napisami. Nie ma bata. Lektor uratuje ten serial :)

Ruchy kamerą
Popracuje nas tym, często mnie denerwują te "ostre ruchy"

Wystrój wnętrz

Tu jest temat dyskusyjny, ponieważ nad wystrojem wnętrz rzeczywiście dużo nie pracowałem. Te żółte kafelki w salonie mają "symbolizować" piec kaflowy. Jeszcze nie znalazłem odpowiedniego w internecie, jak znajdę, to podmienię :)

Przenikanie obiektów, blokowanie się Simów

Tu już nie trzeba komentować, od następnego sezonu kładę nacisk właśnie na polepszenie także tej części.

Długość odcinka

Od następnego odcinka koniec "łażenia", będzie lepiej. Ale chyba przyznasz, że po trzech dzwonkach czeka się, jak Łuszczakowa znowu po coś przyjdzie? :P
Wystraszyłeś mnie soft9
Dlatego dałem "szpojler" hahah
No, to czekam na kolejny sezon!
Pracę już trwają. Kuchnia Mili już jest po remoncie, kiedyś wstawię zdjęcia, co by została oceniona.
Dziękuje za konstruktywną opinię i krytykę, to jest najcenniejsze :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: Mint » 04 paź 2016, 16:03

Podpisuję się co do ostatniego komentarza Lenny odnośnie spraw technicznych. Nie obraź się, ale czołówka to jakaś porażka i to głównie przez nią nie mam ochoty oglądać odcinków (jeszcze nigdy nie obejrzałem choćby jednego odcinka do końca). Od siebie jeszcze dodam, żebyś nie przybliżał i nie oddalał scrollem, bo nie wygląda to dobrze i nie majtaj kamerą za pomocą myszki. Nie ustawiaj kadru na wysokości nad Simami - wg mnie, obraz powinien być zawsze na wysokości postaci. Pomieszczenia też nie wyglądają ciekawie. Nie wiem, jak to jest na odcinkach, ale proponuję dawać światła z debuga - dobrze oświetlą, a jednocześnie nie trzeba ustawiać nie wiadomo ile lamp czy żyrandoli, aby wszystko było dobrze oświetlone. Co do pragnień i okazji - zawsze można je wyłączyć w opcjach i dzięki temu nie będą wyskakiwały od nich ikony nad głowami Simów. Co do ikon dotyczących aktywności w grupach społecznych - istnieje mod na ich usunięcie, zawsze możesz poszukać w temacie bodajże "Ciekawe i pożyteczne mody" w dziale The Sims 3.

Pooglądaj inne simowe filmy, chociażby Guuk'iego, czy Dejmiana, może sam zrozumiesz różnice.

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 04 paź 2016, 19:24

Mint do produkcji Dejmiana czy Guuk'iego jest mi bardzo daleko i wątpię, że kiedykolwiek osiągnę ten poziom. Przykro mi z powodu czołówki, ale chciałem stworzyć coś lepszego niż tylko nudne pokazanie postaci (wyszło jak wyszło)
Pomieszczenia są jakie są, to już było wyjaśniane. Na początku było dużo lamp i innych żyrandoli, jednak teraz przechodzę na te z debuga, są sukcesywnie wymieniane (nie jestem doświadczony w produkcjach, dlatego możesz mieć wrażenie porażki).
O sposobie na wyłączenie ikon grup społecznych nie wiedziałem, dzięki Tobie wiem więcej ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 05 paź 2016, 22:56

Starałem się jak mogłem, zrobiłem remont w mieszkaniu Władzi i teraz proszę Was o ocenę, czy teraz jest lepiej, czy dalej nijak? Każda odpowiedź się liczy :D

Było tak:

Obrazek

Jest:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Czekam na opinie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: Lenna » 06 paź 2016, 0:22

Moim zdaniem jest na pewno O WIELE lepiej, przynajmniej nie ma takiej pustki i bardziej to się kupy trzyma, widać że Władzia idzie z duchem czasu :D Jednak ta zielona tapeta jest zdecydowanie zbyt neonowa, wali po oczach, wymień ją na jakiś bardziej stonowany odcień i będzie ok.
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: Guuki » 06 paź 2016, 10:54

Korzystaj z narzędzia Stwórz styl, bo to ogromne dobrodziejstwo TS3 - daje taką wolność w tworzeniu wnętrz, że grzechem jest z tego nie korzystać.
Polecam też przytrzymać klawisz Alt podczas stawiania obiektów, dzięki temu swobodnie można je umiejscawiać i obracać.
Inspiruj się katalogami o wnętrzach, IKEA ma fajne, albo poszukaj w necie ciekawych pomysłów.
Bo, naprawdę, scenografia w serialu to bardzo istotny element i warto poświęcić na to więcej czasu.
Co do powyższych zdjęć, po remoncie wcale mi się nie podoba. Pomieszanie z poplątaniem. Ogromne, modernistyczne okno, a obok staromodne, rustykalne meble kuchenne. I ta dająca po oczach ściana, o której wspomniała Lenna. Już przed było lepiej.
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 29 gru 2016, 15:56

PREMIERA NOWEGO SEZONU SERIALU NADZIEJA NA MIŁOŚĆ
Nowe odcinki już 4 stycznia
Zapraszamy do oglądania V sezonu serialu.


A w nim:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zapraszam :)
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 03 sty 2017, 16:51

Już jutro premiera nowego sezonu serialu
Jutro zobaczymy odcinek 21 pod tytułem "Biała śmierć"
Władzia zrobi rewolucje, oj zrobi
Zapraszamy :)


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 04 sty 2017, 15:21

To już dziś! Premiera nowego sezonu serialu Nadzieja na miłość.

Po długich miesiącach pracy, w końcu możemy podziwiać efekt końcowy. Proszę o komentowanie, na czym najbardziej mi zależy. W tym sezonie tradycyjnie zobaczymy 5 odcinków. Jako pierwszy obejrzymy odcinek Biała śmierć.


NADZIEJA NA MIŁOŚĆ - odcinek 21
Biała śmierć



youtu.be/A5e_Y2Mt3Ec

Miłego oglądania :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: Simwood » 04 sty 2017, 23:06

Miło,że wracasz. No i lektor brzmi dużo lepiej niż napisy,więc widzę dużą poprawę :D
Jedyne co mnie lekko denerwuje to te śmiechy (to tylko moja opinia - po prostu nie przepadam za tym w prawdziwych produkcjach).
Ale na plus na pewno ruchy kamery - wygląda naprawdę nieźle :yes: Czasami postacie się lekko ścinają i wypadałoby zrobić dubla, ale liczę na rychłą poprawę ;)

A co do odcinka:
Wykład Władzi mnie rozwalił :rotfl: A to ocenianie potraw - prawie jak Madzia Gessler xD
Czy będę zdrowa czy nie, i tak mnie zakopią
Tekst mojego życia xDDDDDD
Władzia i ten protest - PŁACZĘ ZE ŚMIECHU!!! :haha:
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 09 sty 2017, 20:30

^^ Dziękuje za opinię
Już w środę premiera kolejnego odcinka serialu. W tym odcinku Władzia i Mila będą miały problemy finansowe, w wyniku czego założą biznes. A jaki i komu będzie on przeszkadzał dowiecie się w środę

Obrazek

Zapraszam :)
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 11 sty 2017, 15:42

NADZIEJA NA MIŁOŚĆ - odcinek 22
Dealer



youtu.be/LLXiwSMp2Sk

Miłego oglądania :)
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 11 sty 2017, 23:18

Tytuł : Nadzieja na miłość
Gatunek: Sitcom
Produkcja: Studio Filmowe ZENIT
Lata produkcji: 2014 -
Ilość odcinków (stan na 01.02.2017): 25
Krótko o treści:
Serial opowiada o ciekawych przygodach trzech emerytek: Melanii Cyran, Władysławy Jagiellonki oraz Haliny Łuszczak, mieszkanek jednego z polskich osiedli. Ich ciekawe perypetie mieszają się z problemami, często groteskowymi.
Zapraszam na kanał
https://www.youtube.com/channel/UCdp4oT ... wl8gIfkcrw

Odcinek pt "Nowi sąsiedzi"

youtu.be/bEpoX_eqmII



Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 maja 2017, 15:46 przez SF ZENIT, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 15 sty 2017, 22:17

W środę (18.01) kolejny odcinek serialu, a w nim Łuszczakowa uderzy się w monstrancję na kółku różańcowym, a jakie tego będę efekty, sami zobaczycie.
Zapraszam
Obrazek

PS
Bardzo proszę o ocenianie dwóch poprzednich odcinków, liczę na cenne uwagi, które pomogą naprawić ewentualne błędy. Zainteresowanie serialem nie było duże, ze względu na fatalną jakość techniczną, jednak teraz, po poprawach jakości od strony technicznej, chciałbym usłyszeć wasze opinie. W końcu to piersza taka duża zmiana, od wprowadzenia obrazu panoramicznego (10 odcinek) :D
Pozdrawiam
SF ZENIT
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 18 sty 2017, 14:49

NADZIEJA NA MIŁOŚĆ - odcinek 23
Pamięć



youtu.be/1na_7iqwHSA

Miłego oglądania :)
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 23 sty 2017, 19:11

W środę kolejny odcinek serialu
Odcinek będzie wyjątkowy, bo świąteczny. Wiem, że to trochę późno, jednak względy organizacyjne zdecydowały o takim opóźnieniu emisji sezonu.
Zapraszam do oglądania i oceniania
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 25 sty 2017, 14:21

NADZIEJA NA MIŁOŚĆ - odcinek 24
Cicha noc



youtu.be/fvxnI5RimHc

Miłego oglądania :)
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 25 sty 2017, 14:24

SEZON V
Odcinek: 21
Biała śmierć
premiera: 4 stycznia 2017

youtu.be/A5e_Y2Mt3Ec
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 25 sty 2017, 14:25

SEZON V
Odcinek: 22
Dealer
premiera: 11 stycznia 2017

youtu.be/LLXiwSMp2Sk
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Nadzieja na miłość

Postautor: SF ZENIT » 25 sty 2017, 14:26

SEZON V
Odcinek: 23
Pamięć
premiera: 18 stycznia 2017

youtu.be/1na_7iqwHSA
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości