Pleasant: Przyjemni

Zwariowane przygody zwariowanych ludzi!

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 04 wrz 2016, 14:41

Javed w "Przyjemnych"!
Obrazek

Obrazek

Nowa osoba dołącza do obsady serialu. Javed, uczestnik Sim Brothera zagra męża Reni!
Zastąpi On tym samym dotychczasowego aktora grającego Rafała, który ostatni raz pojawił się w serialu w 2014 roku.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Lenna » 05 wrz 2016, 14:44

Nadrobiłam wreszcie całość, to i się wypowiem.
Uwielbiałam starych Przyjemnych, których nie dość że pochłonęłam kiedyś w 2 dni, to jeszcze każdy odcinek oglądałam po 2 razy, bo ostatnio postanowiłam ich sobie odświeżyć. Humor masz niesamowity, odcinki pomysłowe, no po postu jeden z najlepszych seriali Simowych ever. Nie wiem, jak Ty to robisz, że przez całe 100 odcinków potrafisz tak samo śmieszyć i zadziwiać. Podobała mi się sama forma sitcomu, przez co każdy odcinek zaskakiwał czymś innym, i zawsze jakieś śmieszne, przewrotne zakończenie! :P
Bardzo się ucieszyłam że powróciłeś z serialem, szkoda tylko, że przewróciłeś go do góry nogami. To znaczy, nadal mi się podoba, nowe odcinki są fajne, zabawne i przyjemne (XD), i zawsze marzyłam o tym, aby zobaczyć Karolinę w czołówce. Ale nie wiem czemu, mam wrażenie, że to już nie to. Jeśli oceniać nowych Przyjemnych jako odrębny serial, to jest genialny, fajna fabuła no i miło oglądać potyczki Karoliny i Malwiny. Ciekawy serial obyczajowy.
Ale gdybym miała to oceniać jako kolejny sezon sławnych Przyjemnych, to tym starym do pięt nie dorasta. Sitcom był o wiele ciekawszy i zabawniejszy, pomysły Czarka zadziwiały w każdym odcinku, tu już tego nie ma. Oczywiście nadal miło słuchać tekstów bohaterów i można się z nich pośmiać, ale nie tak, jak z tych starych odcinków, bo jak już wcześniej napisałam, tam każdy odcinek kończył się w jakiś przewrotny sposób, taki fajny sitcom. Nie potrafię tego lepiej wyjaśnić, ale po prostu czegoś brakuje i już.
Rozumiem jednak, że zmiany były konieczne, żeby kontynuacja w ogóle powstała. Po 100 odcinkach pomysły mogły się już wyczerpać, a i nie jest dobrze ciągnąć wiecznie to samo, bo się przeje. Cieszę się więc że w ogóle powróciłeś.
No to teraz ogólnie o serialu - nie podoba mi się nowa charakteryzacja Roberta, w tej brodzie wygląda jak jakiś żul (przepraszam) XDD
Nie podoba mi się też, że Malwina jest teraz już tylko wredną zołzą która chce odbić Roberta. Wcześniej uwielbiałam ją za te szalone eksperymenty chemiczne, dzięki czemu była bardziej ciekawa.
Ogółem dziwnie to wyszło, że tak namieszałeś w charakterach postaci. Robertowi tak nagle się odmieniło, i chociaż jeszcze parę odcinków wcześniej (patrząc na starych Przyjemnych) uciekał przed Karoliną gdzie pieprz rośnie nazywając ją zboczeńcem, teraz nagle ją kocha? I jeszcza ta Malwina, która nagle wielce zakochana w Robercie, chociaż wcześniej prawie go nie znała. Rozumiem, że to wszystko pod potrzeby nowej fabuły, ale można to było jakoś lepiej i subtelniej przedstawić.
Przynajmniej Renia nadal w formie, teksty genialne, poszukiwania pracy rozwalają XDDDDDD
Ruda Jowita :no:
Szkoda, że tak mocno przerobiłeś domek Przyjemnych. Ogród wygląda teraz tak pusto i martwo. Wcześniej był jakoś bardziej ogrodzony i przytulny, nie wiem co to było tam po jego lewej stronie (jakaś dobudówka czy co?), ale fajnie ogradzało przestrzeń. Teraz jest tak chłodno i nowocześnie, niezbyt mi się to podoba.
Ten nowy dźwięk przejściówki trochę wkurza, jakiś nieogarnięty jest soft9 XD
Bardzo się cieszę że Rafał wraca! Nie rozumiem tylko, czemu chcesz zmienić aktora. To znaczy, według mnie też ten stary Rafał był niezbyt ciekawy ogółem, to znaczy nudny Sim grający go, ale jakoś nie jestem przekonana do takich wymian aktorów, bo tak. W każdym razie ten nowy jest przynajmniej bardziej przystojny XD
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 05 wrz 2016, 15:17

Bardzo dziękuję Ci za opinię, nawet nie wiesz jak mnie to ucieszyło. Cieszę się, że serial Ci się podoba i rozumiem też, że pewne rzeczy Ci nie odpowiadają, szanuję to. :) Taka jest moja nowa wizja na serial, mamy grubo ponad stówę odcinków, musiałem sporo zmienić, by w ogóle wystartować na nowo. Dziękuję raz jeszcze za opinię, bo tak bardzo rozbudowane cieszą mnie najbardziej! To znaczy, że naprawdę z pasją oglądasz serial, a to już dla mnie ogromny sukces. Mam nadzieję, że nowe odcinki również będziesz komentować. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Guuki » 05 wrz 2016, 21:07

Czyli Javed. Nawet pasuje mi do tej roli. Tamten odtwórca roli Rafała był jakiś taki nijaki. Na twarzy Javeda wypisany jest cały jego charakter. :)
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 05 wrz 2016, 21:10

A teraz... czas powitać Kubusia! Po raz pierwszy na ekranie!
Obrazek
Możecie też zobaczyć delikatne fragmenty zupełnie nowej scenografii!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Guuki » 05 wrz 2016, 21:14

Te lalki jak go bacznie obserwują... Trochę creepy, tym bardziej, że one faktycznie mogą ożyć. :P Ciekawe, czy Kubuś znajdzie w nich wymyślonych przyjaciół. Swoją drogą, wykapana Jowita z niego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Lenna » 06 wrz 2016, 9:21

A mnie tam jakoś bardziej Czarka przypomina. Włosy ma na pewno po nim :P
Fajne lalki z tyłu, ciekawe, czy będą miały jakieś większe znaczenie w fabule. Zgaduję, że jedna należy do Oliwii ;)
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 06 wrz 2016, 14:50

Dokładnie. Jedna z lalek należała do Oliwii. Zdążyła się trochę przykurzyć, bo Oliwia podrosła i to bardzo podrosła, zobaczycie to w nowym sezonie. Nie ma już śladu po słodkiej dziewczynce. To już właściwie kobieta. ;)

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 17 wrz 2016, 19:57

Piętnasty, jubileuszowy sezon serialu ruszy najprawdopodobniej w październiku. Nie wiem natomiast, czy będzie to początek miesiąca, czy później.

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 09 paź 2016, 19:41

Nowy sezon serialu składał się będzie z pięciu nowych odcinków. 114-118.

Awatar użytkownika
DieKalutol
Posty: 23
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:33

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: DieKalutol » 09 paź 2016, 20:10

Nie mogę się doczekać :D Oglądam przyjemnych w każdej wolnej chwili :D <3
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 10 paź 2016, 19:10

A co nowego w sezonie? Między innymi zupełnie nowe profesje Renaty, problemy wychowawcze, wizyta wujka Janusza i Ciotki Haliny, a także chwile zadumy przy grobach...

Awatar użytkownika
brxnely
Posty: 135
Rejestracja: 23 sty 2014, 10:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: brxnely » 14 paź 2016, 17:17

Wow, już nie mogę się doczekać! :)
Mimo, że nie komentowałem, wszystko oglądałem i mogę się założyć, że jest wiele osób takich jak ja :P

W każdym bądź razie kocham Twoje simowe produkcje i zawsze będę pamiętać te simowe uniwersum, które udało się Tobie stworzyć :D

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 15 paź 2016, 19:31

Serial powraca! Premiera pierwszego odcinka 15, jubileuszowego sezonu nastąpi 28 października!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Guuki » 15 paź 2016, 23:16

O, to czekam z niecierpliwością! :yes:
Najbardziej jestem ciekawy tego Janusza i tej Haliny. Jeśli będą to serialowe odwzorowania bohaterów słynnych memów, to już ich kocham. :D
Problemy wychowawcze? Pewnie dorastająca Oliwia da Przyjemnym w kość.
No nic, czekam.
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 18 paź 2016, 21:31

W oczekiwaniu na nowy sezon mam pytanie do Widzów... czy uważacie, że powinny powstawać nowe odcinki? Żałuję trochę, że tak mało osób się udziela w tym temacie, komentarze motywują do tworzenia nowych odcinków. Jak widzicie te nowe odcinki? W którym kierunku powinienem iść? Powrót do korzeni, czyli biznesy Czarka, czy też więcej o dzieciakach i ich problemach?

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Mint » 18 paź 2016, 21:54

Jestem jednocześnie taki leniwy i taki zakopany w obowiązkach, że nie skomentowałem dwóch ostatnich odcinków, choć parę miesięcy temu pisałem, że skomentuję. :wat: Przepraszam. Skomentuję jak mnie najdzie kiedyś ochota, czy chęć przypomnienia sobie jakichś odcinków. Jednak posty w tym temacie czytam regularnie. :)

Co do nowych odcinków - ja bym radził połączyć i jedno i drugie - oba tematy są ciekawe i myślę, że by ze sobą nie kolidowały. Przede wszystkim - skup się bardziej na rodzinie, mniej na znajomych, bo ostatnie dwie serie o szalonych przyjacioło-współlokatorach (?) były jakieś takie inne, odstające od reszty, w każdym razie miały mniej uroku i były mniej klimatyczne niż reszta. ;/ :unsure:

Jak chcesz, nagrywaj - ja zawsze z chęcią obejrzę. ^^ ^^ :)

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Misiek » 18 paź 2016, 22:33

Ja tak samo jak Mint. Oglądam każde odcinki w dni premiery, czytam posty i jestem na bieżąco. Uwierz ze naprawdę dużo osób ogląda twoje filmy bo są ciekawe, zabawne i zabijają nudę, ale nie zawsze jest czas na komentowanie. Jestem jak najbardziej za żebyś nagrywał bo jesteś w tym świetny i nas zadawalasz gdy nagrywasz
Co do sezonu to myślę że bardziej moglbys się skupić na rodzinie zwłaszcza jak Oliwka przechodzi okres buntownika to może być naprawdę ciekawy sezon. Powodzenia przy kreceniu. I naprawdę nie przejmuj się ze mało osób komentuje, bo dużo osób czeka z niecierpliwością na twoje filmy.

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 26 paź 2016, 19:48

Już w piątek premiera nowego sezonu serialu!

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 28 paź 2016, 16:58

Pleasant: Przyjemni, odcinek 114:


youtu.be/8AAJ4rSBU2I


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości