Pleasant: Przyjemni

Zwariowane przygody zwariowanych ludzi!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Guuki » 15 lip 2016, 18:32

Dejmian pisze:
Pleasant: Przyjemni, odcinek 111:

https://www.youtube.com/watch?v=BfIvPdewwEE
Kolejna próba załagodzenia stosunków między Karoliną i Malwiną zakończona fiaskiem. Nawet interwencja samego Czarka nie pomogła. Teraz to dziewczyny tym bardziej nie przestaną, skoro wiedzą, że są z tego znane. Będą się bić i kłócić 'dla zasady' - jak same przyznały. B)
Tekst odcinka: "sos na bazie maciory z obory". :haha:
Czekam na kolejny film.
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Misiek » 16 lip 2016, 10:17

Super że zobaczyliśmy Czarna. Hah a już myślałem że się pogodziły. Był to kolejny świetny odcinek. Jeszcze zostały tylko 2 :-(. Coś czuję że Robert oswiadczy się Karolinie w finałowym odcinku. Czekam.

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Mint » 16 lip 2016, 20:08

Oglądam wszystkie odcinki na bieżąco, ale dopiero teraz mam chęć skomentować. Leń jestem pod względem komentowania. :P

Odcinek 108

"No właśnie twój problem zawsze polegał na tym, że nigdy nic nie rozumiałaś. [...]" xD xD No w sumie Robert też ma zawsze jeden i ten sam problem: wiecznie się czegoś boi. :curious:
No w końcu odpuściła. Według mnie Malwina nie pasuje do Roberta. To Karolina zawsze się za nim uganiała i to ona powinna z nim być (mimo jej zrytej bani :P :D ).
Cóż za zbieg okoliczności z tym Arielem (btw. jego imię mi się nie podoba, kojarzy mi się tylko z syreną :P ).
Kawałek pizzy wzięty, ale ta nadal cała. :curious: Ah, Simsy. :P
Szajsung. :swelol: Pewnie rozmowa odbywa się przez simowego skajpaja :D (fajne odtworzenie programu do rozmów wideo poprzez dodanie wyskakujących napisów na erkanie :))
No to ciekawe, czy to będzie chłopiec, czy dziewczynka. :D I ciekawe, jak na rodzeństwo zareaguje Oliwia (w tej kwestii masz otwarte pole do popisu ;)).
04:59 - przerywnik zagłuszył Renię. :(
Malwina niech będzie z Arielem, a Krolina z Robertem - i wszyscy będą szczęśliwi. :)

Odcinek 109

Ksena (Xena(?)): Waleczna Wojowniczka.
"[...]Ale wydajesz się jakiś taki znajomy, nie występowałeś w jakimś reality show?" Wcaale nie Show z Sim Brother TWIST. :gwizd: Super "nawiązanie".
Nareszcie wyjście na zewnątrz w "Przyjemnych". :D Czy to aby nie Appaloosa Plains? :)
"[...]Ale jestem zestresowana, zupełnie jak przy czterdziestym podejściu na prawo jazdy." :haha: Renia <3
Ile kotów. :O O, jest i Hetty. :)
Ozory maciory w galarecie. :haha:
Oj Renia, prawie by dom safjczyła. soft1
No nareszcie Renia zabawi w pracy na dłużej. :D

Odcinek 110

Hehe, jaki burdel room. xD Karolina, jakie śpiewy. :haha: Ta dziewczyna, podobnie jak Renata, nigdy nie przestanie mnie rozśmieszać i zaskakiwać. :rotfl:
Kolejny dowód na to, że świat jest bardzo mały. Babcia Roberta i pracodawca Reni to te same osoby. :O soft9
"Cholera, znowu przerżnęłam w karty. Zocha musi coś jarać, że tak ciągle wygrywa." No to niezła babcia z tej Helenki. :D
Jakie duże ziemniaki. :O Co te dziewczyny do nich dodały? soft9 soft9

Odcinek 111

O, Czarek przybył. :O :D Nie spodziewalem się, że pojawi się w tym sezonie.
Doprawdy świetna kryjówka, Czarku. :D soft9
Wyciąg z kota. :haha: :haha: :rotfl:
"No, tłuką się jak cholera, ale ja tu wszystko trzymam na wodzy. Jestem taką trochę sołtyską tego miejsca, taką dzikuską." :D :haha:
Super, że akcja przenosi się co jakiś czas do domu pani Helenki. :)
Sos na bazie maciory z obory. :haha: :haha:
Ta kuchnia ma jakieś nadzwyczajne moce. Najpierw duże ziemniaki, teraz duże naleśniki. :O xD :D
Czyżby pomysł Czarka wypalił? soft1
Jednak nie. Nie ma to jak bić się "dla zasady". :haha:
Nie no, nawet interwencja Czarka w sprawie ich sporu nie przyniosła rezultatów. Czy one się w końcu pogodzą? :curious:


Nareszcie nadrobiłem zaległości w komentowaniu. :D Czekam na następne odcinki. :)
EDIT: O boże, ile żem emotikon nawalił. Przepraszam.

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 16 lip 2016, 20:31

Dzięki bardzo za tak długi komentarz, to mnie naprawdę motywuje! :) Super!

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 22 lip 2016, 16:44

Pleasant: Przyjemni, odcinek 112:


youtu.be/bCymqTE9LvE

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Misiek » 22 lip 2016, 22:17

Już mi się smutno zrobiło. Na szczęście to nie była prawda. Świetny odcinek. Cieszę się ze Jowita urodziła chłopca. Szkoda ze nie zostało podane. Obysmy w kolejnym odcinku to zobaczyli. Powodzenia przy kręcenia finałowego odcinka.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Guuki » 24 lip 2016, 10:53

Jaka babcia Helenka wspaniałomyślna, upozorowała własną śmierć po to, by jej wnuk określił się ze swoimi uczuciami do Karoliny. I zadziałało - tego się nie spodziewałem. :D
A potem ta wieść o narodzinach nowego Przyjemnego, super imprezka odbyła się z tej okazji. :)
Odcinek bardzo fajny. Nie pasowały mi tylko te jakieś różne efekty dźwiękowe z TS3 w pierwszej połowie filmu.
Czekam na następny.
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 24 lip 2016, 11:36

W przyszłym tygodniu czternasty sezon serialu przejdzie do historii. 113 odcinek będzie ostatnim.

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 29 lip 2016, 16:22

Pleasant: Przyjemni, odcinek 113:


youtu.be/ypqLhYxaS2Y

Czternasty sezon serialu przechodzi do historii.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Guuki » 29 lip 2016, 16:54

Ja po prostu nie mogę wyjść z wrażenia. Od pierwszej sekundy wiedziałem, że to będzie dobry odcinek. Akcja z kamerą, z furtką, z bobem zjedzonym przez Renię - mistrzostwo. Z dniem dzisiejszym zaczynam Cię jeszcze bardziej cenić jako simowego reżysera. Brawo. Uśmiałem się!
Czekam na sezon piętnasty.
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 02 sie 2016, 20:02

Dzięki za opinię. Widzę że zainteresowanie serialem tutaj na forum jest niemal zerowe, ale tak bywa. :) Mimo wszystko w dalszych planach mam jeszcze jeden, piętnasty sezon. Remont, a właściwie przebudowa mieszkania Przyjemnych już trwa - obiecuję wiele zmian w wystroju, naprawdę mocnych zmian. Jeśli chodzi o techniczne zmiany, to z pewnością zmniejszy się liczba odcinków serialu. Rozważam cztery lub pięć odcinków. Tylko dzięki temu ten serial może być kontynuowany. Długoterminowe sezony nie wchodzą w grę.

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Mint » 02 sie 2016, 21:32

Na forum może i tak (choć nie zerowe :P), ale na pewno nie ogólne zainteresowanie. Np. na pewnym live rozmawialiśmy na temat Przyjemnych i z tego co zauważyłem, jest jakaś część osób, która ogląda na bieżąco. Po prostu mało kto ma ochotę komentować, dlatego można odczuć brak zainteresowania.
Niedługo postaram się skomentować dwa ostatnie odcinki.

PS: czemu wysyłasz mi wiadomości na priv, a później je usuwasz? soft9

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 02 sie 2016, 21:48

Mint, poszło PW. ;) W takim razie cieszę się, że zainteresowanie jakiekolwiek jest.
Jeśli chodzi o zmiany w serialu, to pierwsze zdjęcia zupełnie nowego wystroju mieszkania widział już Guuki i myślę, że będziecie zaskoczeni! On był. ;)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Guuki » 02 sie 2016, 21:59

W mieszkaniu Przyjemnych nastąpił przewrót o 180 stopni, potwierdzam. :yes:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Mint » 02 sie 2016, 22:03

To już się nie mogę doczekać, żeby to zobaczyć. Do tematu też wrzucisz fotki, czy będzie można ten wystrój zobaczyć dopiero podczas premiery pierwszego odcinka? :)

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 02 sie 2016, 22:06

Myślę, że to na tyle duża zmiana, że lepiej jak zobaczycie to podczas premiery. Do niej bardzo daleko, bo najwcześniej premiera nowego sezonu nastąpi jesienią.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Kasim Hazim » 10 sie 2016, 15:15

Nadrobiłem wszystkie odcinki, nie miałem jak obejrzeć i skomentować przez kiepski internet u rodziców.

Odcinek 110 - Rozwaliła mnie serenada Karoliny! Była świetna. Nie spodziewałem się, że pani Helenka, u której pracuje Renia, to babcia Roberta! Nieźle to obmyśliłeś! I akcja z gigantycznymi ziemniakami - genialna, wiadome było, że Malwinka i Karolina tak szybko się nie pogodzą.

Odc.111 - Fajnie, że pojawił się Czarek z odwiedzinami w starym mieszkaniu. Mimo wszystko brakuje go i Jowity w serialu, w końcu byli tytułowymi "Przyjemnymi". Rozwaliła mnie akcja z naleśnikami! W poprzednim odcinku ziemniaki, teraz naleśniki, co następne? XD Ogólnie szkoda, że nie pojawiła się Jowita, fajnie by było ją zobaczyć. Czarek jako mediator - wiadome było, że dziewczyny znowu będą się tłukły.

Odc.112 - Nie podobały mi się te efekty dźwiękowe wzięte z czwórki, nie pasowały kompletnie. Ale co do odcinka - serio myślałem, że pani Helenka kopnęła w kalendarz, a to tylko intryga, by Robert przekonał się do Karoliny. Ale szkoda, że postanowiła korzystać z życia i się wyprowadzić, bo będzie brakować takiej barwnej postaci w serialu i Renia znowu straci pracę (chociaż długo się w tej trzymała). I fajnie, że Jowita urodziła cztery kilo wędlinki! :D

Odc.113 - Jowita i Czarek wracają! Super, brakowało ich bardzo w serialu. Ale jak Malwina i Karolina wytrzymają pod jednym dachem? Rozwaliła mnie Renata z tekstem, że okno się świeci, jak obora. Ogólnie, teksty Reni w tym odcinku to mistrzostwo. A Malwina i obsługa kamery po prostu genialne! Zdecydowanie jeden z lepszych odcinków! :haha: Jeszcze dziewczyny planują, jak powitać rodzinę, wymyślają chleb i sól, a Przyjemni wbijają. Wiedziałem, że to całe przywitanie i przygotowanie mieszkanie nie wyjdzie tak jak powinno! I nie mogłem z pierdów Reni, jeszcze ta wymówka, że to materiał fotela wydaje takie dźwięki. XDDDD Kubuś - ładne imię. Ogólnie genialne zakończenie sezonu, cały odcinek śmiałem się jak głupi do monitora.

Z niecierpliwością czekam, na kolejny sezon! :yes:
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 17 sie 2016, 21:03

W nowym sezonie pojawi się po dłuższej nieobecności mąż Renaty. Nie zagra go jednak ten sam aktor, który występował w poprzednich sezonach. Będzie to nowy aktor znany z Sim Brother Celebrity.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Guuki » 17 sie 2016, 21:59

Uu, a czemu? Nie masz nigdzie pliku z tamtym mężem? Mimo wszystko ja tamtego wciąż pamiętam, więc dziwnie będzie ujrzeć uczestnika SB Celebrity w tej roli (oby nie był to Nick Alto). :P
Tak czy siak, fajnie, że Rafał wraca. Historie miłosne między nim a Renią były bardzo zabawne. :)
Nie mogę się doczekać nowego sezonu.
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 17 sie 2016, 22:36

Mam go w pliku, ale mimo to chcę go zmienić.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość