Pleasant: Przyjemni

Zwariowane przygody zwariowanych ludzi!

Awatar użytkownika
brxnely
Posty: 135
Rejestracja: 23 sty 2014, 10:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: brxnely » 13 lis 2016, 17:18

Jej, nowy odcinek! :D

Fajne wprowadzenie, które wskazuje, na głowny temat odcinka.
Dobrze, że w kaźdym odcinku pokazujesz zarówno Oliwkę, jak i Kubusia. Chociażby jedna-dwie sceny, a na plus, bo nie zapominasz o nich. Masz pomysł i go realizujesz. Na przykład postacią, którą najsłabiej pokazałeś był Rafał - no ale w tym sezonie nieco go rehabilitujesz, więc także duży plus :)

Może to jakieś moje subiektywne odczucie, a może nie, ale znów nawiązałeś do ludzi z naszego świata (Ich Troje, na przykład) A to bardzo lubię, co wcześniej zdążyłem już wspomnieć :D
No i te potrawy.... w tym odcinku również się pojawiły ^^

Fajnie było zobaczyć również Roberta. Chociażby na chwilowe nawiązanie do Kałoliny i Malwiny ;P
Kolejny ciekawy i zabawny odcinek, czekamy na więcej! :D

Właśnie, wszystkie odcinki juz nakręciłeś, czy niektóre robisz w chwili obecnej?

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 13 lis 2016, 19:12

Dzięki za sympatyczny komentarz. Cenię Twoje komentarze, z resztą jak wszystkich. Twoje i Minta są wyjątkowe, bo oceniacie odcinek w szczegółowy sposób, co mnie cieszy. :)
Jeśli chodzi o nagrania odcinków, to nagrywam kilka odcinków na zapas. Nigdy nie mam całego sezonu nagranego, ale przynajmniej dwa odcinki mam gotowe i czekające na premierę, a w tym czasie nagrywam kolejne. Dzięki czemu mam nieco więcej czasu na ich przygotowanie. W przypadku serii do 2014 roku nagrywałem na bieżąco, co było strasznie uciążliwe, bo zawsze miałem tylko siedem dni na nagranie jednego odcinka. Był też taki moment, że emitowałem nawet dwa odcinki w tygodniu, ale wtedy to była wariacja.

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 17 lis 2016, 19:40

Już jutro kolejny odcinek serialu, a w nim odwiedziny wujka Janusza i ciotki Haliny! Zaś za tydzień ostatni odcinek sezonu, a zamknie go świąteczny epizod.

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 18 lis 2016, 16:24

Pleasant: Przyjemni, odcinek 117:


youtu.be/dWwtEF-lTMo

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Misiek » 18 lis 2016, 22:13

Kolejny odcinek i kolejna dawka śmiechu. Ahh ta rodzinka Przyjemnych. HAHA. Bardzo mi się ten odcinek podobał. Wykorzystałem tzw. Januszy i beach z tym drugim haha.
Skoro napisałeś ze będzie za tydzień odcinek świąteczny to miałem nadzieję ze Janusz i Halinka zostaną z nimi do świąt. Renia i jej Perfektyngysz :D. I to ostanie zdanie gdy właśnie pomyliła te dwa słowa. To co.. jeszcze tylko jeden odcinek :(

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Guuki » 19 lis 2016, 20:37

Poprzednie odcinki z tego sezonu były świetne, ale ten przebił je wszystkie!
Janusz jako gwiazda internetowego mema oraz te jego teksty i zachowanie typowe dla cebulaka - wyszło genialnie! :haha:
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś Janusz z Haliną się w serialu pojawią.

EDIT: Festyn pieczonego ziemniaka w Wejherowie? Mam tam połowę rodziny i o takim festynie nigdy nie słyszałem. xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Kasim Hazim » 21 lis 2016, 0:15

Nadrobiłem zaległości, i jestem pod mega wrażeniem. XD

Odcinek 116 - Nie mogę po prostu! Genialny pomysł miałeś z tym wyjazdem Czarka i Rafała i okłamaniem Jowity i Reni. Dziwiło mnie, że Robert nie pojechał z nimi, a tu okazuje się, że on właśnie wydał chłopaków. Rozwaliła mnie akcja Rafała z wykidajłom i metamorfoza Oliwki. To jak weszła do domu i szybko udała się do pokoju - bomba! :haha:

Odcine.117 - NAJLEPSZY ODCINEK JAKI NAGRAŁEŚ! Śmiałem się cały czas! XDD Typowy Janusz wygrał, nie dość, że wyglądał jak typowa polska cebula, to nawet się tak zachowywał. Po prostu teksty jego i Haliny przebiły wszystko. Jeszcze ta piosenka w telewizorze, o matko, dawno się tak na niczym nie śmiałem.
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 21 lis 2016, 19:49

Dzięki za tak miłe komentarze! :)
Tymczasem oficjalnie zdjęcia do piętnastego sezonu serialu zakończone. Dziś padł ostatni klaps, w piątek ostatni odcinek serialu.

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 25 lis 2016, 16:20

Pleasant: Przyjemni, odcinek 118:


youtu.be/gpXcxWPJGY0

Piętnasty sezon serialu przechodzi do historii.

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Misiek » 25 lis 2016, 22:27

No nie. Dejmian, odegrałes świetną robotę nagrywajac ten odcinek. Jest przecudny, bardzo klimatyczny, rodzinny, ciepły, a przede wszystkim świąteczny. Jesteś świetnym reżyserem i nie patrz na ilości tylko na treści. Nie przejmuj się ilością widzów. Masz same pozytywne komentarze. Z chęcią zobaczylbym jeszcze z 2 takie sezony. Znowu będzie mi brakować Przyjemnych. Świetnie się twoje filmy ogląda. Co do samego odcinka. Wielki Plus za wspaniały pomysl z tą szopką. Bardzo dobrze to zrealizowałeś. Ja bym na to nie wpadł. Jesteś bardzo kreatywną osobą, tylko szkoda, że ich filmik nie wygrał. I to podsumowanie Czarka na końcu (swoją drogą to dobrze mu w bródce haha). Dejmian dziękuje ci za ten sezon!!!

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Kasim Hazim » 29 lis 2016, 17:09

Ostatni odcinek sezonu całkiem przyjemny. Ciepły, świąteczny nastrój i choć spodziewałem się większej dawki śmiechu w odcinku, szczególnie przy odgrywaniu szopki, to i tak całkiem fajny akcent na zakończenie sezonu. Mam nadzieję, że doczekamy się kolejnego sezonu. ^^
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 30 lis 2016, 17:18

Dziękuję Wszystkim tym, którzy komentowali ostatnie trzy sezony - to była dla mnie duża motywacja do kręcenia - dziękuję Wam bardzo. Niestety, zainteresowanie serialem jest aktualnie równe niemal zeru i nie współgra to z ilością czasu i pracy jaki muszę poświęcić na przygotowanie każdego z sezonów. Oglądalność serialu obecnie kształtuje się na baaardzo niskim poziomie i w związku z tym doszedłem do wniosku że nie ma potrzeby by powstała nowa seria, gdyż nie ma na nią zainteresowanych. Wiem, że jest kilka osób, które regularnie komentują odcinki, za to ogromne dzięki, ale niestety jest to zbyt czasochłonne zajęcie by tworzyć dla kilku osób. Być może za jakiś czas powstanie jeszcze jakiś sezon, ale na ten moment muszę to wszystko zatrzymać.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2016, 18:32 przez Dejmian, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: GamerTR9 » 30 lis 2016, 17:29

Szkoda, był to jeden z nielicznych tworzonych jeszcze seriali :/
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Guuki » 30 lis 2016, 20:50

Kurcze, szkoda.
Masz stałych widzów, którzy komentują i czekają na każdy odcinek. Dla nich powinieneś tworzyć. A jak nie dla nich, to przede wszystkim dla siebie, dla rozwijania własnej kreatywności, realizowania swoich reżyserskich wizji, dla twórczej satysfakcji.
Swoją drogą, uważam, że za mało się angażujesz w promocję serialu na innych stronach. W sumie to wcale. Wiele osób, którym serial z pewnością by się spodobał, nawet nie ma szansy się o nim dowiedzieć. I potem zainteresowanie nie spełnia Twoich oczekiwań.
Próbuj, walcz, twórz - gorąco Cię do tego zachęcam. Bo, jak pisał GamerTR9, gdy zabraknie"Przyjemnych", nie będzie co oglądać...
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Simwood » 30 lis 2016, 21:16

Nie komentuję regularnie, ale jestem na bieżąco i musze przyznać, że jest to NAJLEPSZY simowy serial jaki kiedykolwiek powstał. Przy odcinku z Renią-zakonnicą zdychałem ze śmiechu :rotfl:
Nie przestawaj, bo serial jest na bardzo wysokim poziomie, fabuła rownież i byłaby to wielka szkoda. No i nie byłoby co oglądać :D
Ostatnio zmieniony 01 gru 2016, 17:17 przez Simwood, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 01 gru 2016, 16:47

Guuki, ja się z Tobą zgadzam, tylko czy po prawie pięciu latach od pierwszego odcinka serialu potrzebna jest jeszcze aż tak intensywna promocja? Wydaje mi się że kto chciał to poznał serial. Po tylu latach i tylu (!) odcinkach serial chyba wyrobił już sobie jakąś markę...

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Mint » 01 gru 2016, 17:13

Nie skomentowałem ostatnich trzech odcinków. ;-; Choć zawsze oglądam na bieżąco. Sam widzisz, że nawet w przypadku najbardziej oddanych widzów, nie zawsze się wszystko komentuje.
Co do serialu - zgadzam się z Guukim, że promocja nie jest jakaś super, bo o serialu dowiedziałem się tak naprawdę podczas wejścia na jakiś temat forum, który wyświetlił mi się w Google, gdy szukałem rozwiązanie jakieś problemu kilka lat temu. (swoją drogą, chyba w ten sam sposób dowiedziałem się o tym forum) W temacie tym zauważyłem jakiś twój post, pod którym widniał baner (? sygnatura) promocyjny (którego zresztą chyba nawet nie było podczas trwania ostatnich sezonów!). Gdyby nie ten obrazek, który zachęcił mnie do obczajenia serialu, nie wiem, czy bym się o nim dowiedział. :P

Jeśli uważasz, że zbyt duża ilość odcinków i zbyt długi czas trwania serialu sprawia, że rozgłaszanie o nim nic nie da, dlaczego by nie stworzyć jakiejś nowej produkcji? :P

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Guuki » 26 mar 2017, 13:55

Siedzę sobie w temacie od paru minut, robiąc porządek z [youtube], by filmy wyświetlały się poprawnie, i tak mnie wzięło na sentymenty, że fajnie byłoby ujrzeć jakieś nowe przygody Przyjemnych. Tęsknię za nimi!
Chociaż jakieś okazjonalne odcinki, tworzone co parę miesięcy. :curious:
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Pleasant: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 14 kwie 2017, 18:01

Taka ciekawostka: 12 kwietnia minęło pięć lat od emisji pierwszego odcinka "Przyjemnych". :)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość