Revenge

Serial wykonany w grze The Sims 3.

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Revenge

Postautor: Eq » 28 mar 2015, 13:50

Przepraszam, wczoraj nie miałem czasu, żeby wstawić link do odcinka. Życzę miłego seansu ;)

youtu.be/0UnjOvNgwNc

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Revenge

Postautor: Mint » 28 mar 2015, 16:01

Komentarz z yt:

Podobało mi się. Atmosfera trzyma w napięciu. :)
_______________________________________________
Dodam jeszcze, że ,,dziamganie'' znów się pojawiło,ale nie było to tak bardzo zauważalne i liczne jak w 1 odcinku. No dobra, było to spowodowane zwolnieniem filmu, rozumiem,że nic się nie da z tym zrobić. :)

,,[...]same posprzątamy'' - powiedziała Daisy do Katheryn. Wyszło na to,że Daisy stała i coś zapisywała, a Kath sama się trudziła i zmagała z brudną podłogą, haha. :D xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Revenge

Postautor: Lunon » 28 mar 2015, 21:56

Najbardziej w Twoim serialu lubię sceny snów- czarne tło, klimatyczna muzyka.
Jestem bardzo ciekaw postaci Rose ^^
Dlaczego oni się spotkały na cmentarzu? .-.
Normalni ludzie wolą parki, plażę xD

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Revenge

Postautor: Eq » 01 kwie 2015, 15:18

Postanowiłem - nie będę dalej kontynuować tego serialu. Bardzo mało osób docenia to co robię, a większość specjalnie daje łapki w dół, za prywatne porachunki...
Dziękuję wszystkim, którzy oglądali Revenge. Proszę o zamknięcie tematu.

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Revenge

Postautor: diamond5 » 01 kwie 2015, 15:29

Oj :( a ja się wkręciłam :( szkoda...

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Revenge

Postautor: Cain » 01 kwie 2015, 19:00

Nareszcie obejrzałem drugi odcinek. :P
Najpierw zacznę od zastrzeżeń - mega prosta rozmowa na początku średnio wprowadziła w klimat tego odcinka. To dobrze, że dałeś instrumental Not Like The Movies ^^, ale mogłeś dać oryginalny (bo ten chyba nie był) i w ogóle to, że leciał przez całą swoją długość było takie... No. :doge: I to sprzątanie mnie rozwaliło, bo Daisy stała tylko nad Kath i coś tam pisała, potem poszła spać, a Kath dalej pracowała! :swelol:
Sceny snów to niewątpliwie najlepsze sceny ze względu na czarne tło i muzykę, ale nie podobała mi się gestykulacja Daisy. W ogóle ona się posłuchała tak tej Rose w tym śnie, a po nim zero zastanawiania się, kto to był, czemu chce ją widzieć i czy na pewno można zaufać temu snowi. :P
Wykonanie jak zwykle dobre.

Spróbuj jakiejś promocji, no nie wiem czego, ale na pewno nie kończ kręcenia tego serialu. Zrób chociaż jeden projekt, który w pełni będzie dokończony, a nie porzucony zaraz na starcie. :cojapacze: Przynajmniej dla własnej satysfakcji, że coś zrobiłeś. Widzowie mogą przyjść po jakimś czasie. :)
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Revenge

Postautor: diamond5 » 01 kwie 2015, 19:29

Chyba że to prima aprilis ?

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Revenge

Postautor: Eq » 01 kwie 2015, 21:10

Tak, to żart :P
Nie sądziłem, że aż tak łatwo Was wkręcić. Dziękuję, za motywacyjne PW, Shattered <3
Odcinek 3 pojawi się z opóźnieniem, w związku z premierą Witaj w Pracy, które chce wypróbować.

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Revenge

Postautor: diamond5 » 02 kwie 2015, 9:00

No masz szczęście :P :D
Ja dopiero później się skapnęłam że możliwe prima aprilis :D

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Revenge

Postautor: Guuki » 03 kwie 2015, 14:03

Fajny odcinek, fajny. Akcja powoli się rozkręca. Wykonanie na świetnym poziomie, dajesz radę, Eq. Duży plus za podkłady muzyczne znanych piosenek, miło to urozmaicało oglądanie. Przyczepię się do napisów, bo wg mnie są zdecydowanie za nisko, niemal dotykają krawędzi ekranu. A co do samego odcinka, czy ta pielęgniarka odebrała kogoś prywatną komórkę? soft9
I ta rozmowa na początku w stylu "- Możemy iść na plac zabaw. - Super, nareszcie ktoś spełni moje marzenie!". Fajne marzenie, chyba że ten plac zabaw to taki odpowiednik Disneylandu, wtedy by nie dziwiło. ;)

No nic, czekam na więcej. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Revenge

Postautor: Eq » 07 kwie 2015, 20:51

Cain pisze: W ogóle ona się posłuchała tak tej Rose w tym śnie, a po nim zero zastanawiania się, kto to był, czemu chce ją widzieć i czy na pewno można zaufać temu snowi. :P
Wykonanie jak zwykle dobre.
Daisy jest... bardzo mało inteligenta XD Wierzy we wszystko, co jej się powie, przez co później ma kłopoty.
Guuki pisze:Przyczepię się do napisów, bo wg mnie są zdecydowanie za nisko, niemal dotykają krawędzi ekranu. A co do samego odcinka, czy ta pielęgniarka odebrała kogoś prywatną komórkę? soft9
Nad napisami popracuję w następnym odcinku. Co do odebrania tej prywatnej rozmowy - często w szpitalach odbierają rozmowy, jak pacjent jest w złym stanie, i nikt nie wie o tym, co prawda w tej sytuacji tak nie było, ale Zooey jest do tego upoważniona z pewnych powodów.
Guuki pisze: I ta rozmowa na początku w stylu "- Możemy iść na plac zabaw. - Super, nareszcie ktoś spełni moje marzenie!". Fajne marzenie, chyba że ten plac zabaw to taki odpowiednik Disneylandu, wtedy by nie dziwiło. ;)
Tutaj chodziło o sarkazm :P
No i tak po za tym, niestety, jestem zmuszony zrobić reinstal systemu. Nawet, gdy odinstaluję Sims 4, to nie mogę nagrywać w 3... Problemy te pojawiły się dopiero, jak zainstalowałem Ucieczkę w Plener, także, po wgraniu nowego systemu wstrzymam się z instalacją 4, aby nakręcić odcinek 3, a potem będę kombinować, żebym mógł mieć jednocześnie obie generacje na komputerze. Post pierwszy został zeedytowany, nie wiem, kiedy pojawią się odcinki 3-5.

_______________________________________________

Błąd z nagrywaniem udało mi się naprawić. Odcinek 3 ujrzycie 24 Kwietnia, jeśli do 17 Kwietnia odcinek 1 dobije do 200 wyświetleń - inaczej anuluję serial. Nie dokończę serialu dla własnej satysfakcji, jeśli ma go oglądać i komentować 5 osób...

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Revenge

Postautor: Niebezpieczny » 08 kwie 2015, 16:37

Z takim myśleniem nie dojdziesz daleko. Zachowanie typu "Dobijmy 200 łapek czy wyświetleń do następnego odcinka bo inaczej nie będzie pis joł pozdrawiam grając w majnkraft" Eq dajże spokój, nie od razu Rzym zbudowano.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Revenge

Postautor: Kasim Hazim » 08 kwie 2015, 22:55

Jestem zły bo nie miałem pojęcia, że pojawił się drugi odcinek. : / Jak z pierwszym napisałem poinformowanie na PW, tak z drugim już nie. xDD
Odcinek drugi bardzo fajnie ci wyszedł. Jedynie się przyczepię tego, że jak dla mnie zbyt blisko przybliżasz kamerę na postacie, przez co czasem ręce czy inne części ciała wychodzą za kadr. xD No i dalej to nienaturalne poruszanie ustami... A reszta było w porządku i zbudziłeś ciekawość, by się zastanawiać co będzie w kolejnym odcinku. Brawo, Eq! ^^
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Revenge

Postautor: Eq » 11 kwie 2015, 22:40

Kasim Hazim pisze:Jestem zły bo nie miałem pojęcia, że pojawił się drugi odcinek. : / Jak z pierwszym napisałem poinformowanie na PW, tak z drugim już nie. xDD
Przepraszam, że Cię nie poinformowałem :P Wysłałem chyba PW tylko do 2 osób z informacją o odcinku XD
Kasim Hazim pisze: Odcinek drugi bardzo fajnie ci wyszedł. Jedynie się przyczepię tego, że jak dla mnie zbyt blisko przybliżasz kamerę na postacie, przez co czasem ręce czy inne części ciała wychodzą za kadr. xD No i dalej to nienaturalne poruszanie ustami... A reszta było w porządku i zbudziłeś ciekawość, by się zastanawiać co będzie w kolejnym odcinku. Brawo, Eq! ^^
Dziękuję <3
Placebo pisze:Z takim myśleniem nie dojdziesz daleko. Zachowanie typu "Dobijmy 200 łapek czy wyświetleń do następnego odcinka bo inaczej nie będzie pis joł pozdrawiam grając w majnkraft" Eq dajże spokój, nie od razu Rzym zbudowano.
Jestem już 5 rok na Youtube, 4 rok na koncie RoofieProductions (btw. muszę zmienić nick), no i to trochę smutne, że po takim czasie, nie mogę dobić nawet do 200 subskrybcji. Gdybym 3 lata temu wystartował z I See You (czyli jedną z 10000 wersji Revenge), to pewnie wszystko wyglądałoby inaczej, i byłbym zdecydowanie popularniejszy, lecz wszystko to moja wina, ponieważ na stałe powróciłem dopiero, gdy rynek simowych filmów upada, i liczy się "komentarz za komentarz, lajk za lajk, sub za sub" etc, albo gdy reżyserzy, którzy kręcą naprawdę słabe filmy (nie mówię, że moje filmy są świetne) mają większą oglądalność. I naprawdę jest mi trochę z tego powodu przykro, bo wkładam w to dużo pracy, męczę się z 3, w której ciężko mi jest już coś robić, bo przyzwyczaiłem się do 4. No ale w każdym bądź razie, postaram się dokończyć Revenge, o ile nie będę mieć znowu doła twórczego.

_____________________________

No, i tak po za tym, to zacząłem pisać nowy scenariusz do odcinków 3-5. Postanowiłem, że nie zrobię drugiej serii, bo nie ma po co, więc postaram się tak wszystko zakończyć, abym nie musiał robić kontynuacji. (Chociaż w sumie miałem świetny pomysł na 2 sezon, no ale). Premiera 3 odcinka nadal stoi pod znakiem zapytania w związku z tym, że nie mam obecnie zbyt dużo czasu, ale 17 kwietnia to dosyć prawdopodobna data, będę Was na bieżąco informował.

_____________________________

Do obsady Revenge dołączyła nowa aktorka - Beverly Leach ;) Mimo młodego wyglądu, zagra trochę starszą osobę. Jak myślicie, kim może być?
Obrazek

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Revenge

Postautor: Niebezpieczny » 11 kwie 2015, 22:44

Nie mam pojęcia, jest tyle możliwości :P
Simka jest bardzo ładna, tylko HD cc gryzą się z ubraniami niskiej jakości z gry :///
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Revenge

Postautor: Shattered » 15 kwie 2015, 18:21

Hmm, tak sobie myślę czy nie lepiej by było gdyby podczas rozmów były głosy simów zamiast muzyki..
Ta pielęgniarka mnie rozwala :haha:

Co to za [spoiler]cipa[/spoiler] z tej Rose? Liczyłam, że Tyson będzie wolał simów :curious:

No nie mogę, ta trójka mnie po prostu jakoś zaczęła rozśmieszać.. Zgliszcza domu, popalone meble, podłoga.. a dywan sobie leży jak gdyby nigdy nic soft9
Tak samo jedno okno spalone, drugie nie :facepalm:

Wiem, wiem. To nie zależy od Ciebie, taka już jest trójka soft2

Swoją drogą, kto trzyma siekierę nad kuchenką :|

Oł dżizys.. Lodówka spalona, a jedzenie w niej zepsute sobie jak gdyby nigdy nic :O

I znów to samo. Ta nagle musi się położyć i wszystko rzuca, aby się położyć.

Ładna melodia podczas snu. Tylko szkoda, że ona nie ma ich podczas snu w nocy po kolacji :P

Jak to się stało, że Rose we śnie "zaprosiła" ją na spotkanie? :O

No ciekawe co tam wyduka soft9
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Revenge

Postautor: Eq » 15 kwie 2015, 20:33

Shattered pisze: No nie mogę, ta trójka mnie po prostu jakoś zaczęła rozśmieszać.. Zgliszcza domu, popalone meble, podłoga.. a dywan sobie leży jak gdyby nigdy nic soft9
Tak samo jedno okno spalone, drugie nie :facepalm:
Wiem, wiem. To nie zależy od Ciebie, taka już jest trójka soft2
Swoją drogą, kto trzyma siekierę nad kuchenką :|
Oł dżizys.. Lodówka spalona, a jedzenie w niej zepsute sobie jak gdyby nigdy nic :O
Dywan leży jakby nigdy nic, ponieważ ogień tam nie dotarł :P Tak samo z oknami. Ta siekiera jest do wybijania okien, ale po co wybijać okno, jak za nim jest ściana.
Shattered pisze: Liczyłam, że Tyson będzie wolał simów :curious:
Przecież nic apropo seksualności Tysona nie zostało powiedziane :P
Shattered pisze: I znów to samo. Ta nagle musi się położyć i wszystko rzuca, aby się położyć.
Jak to się stało, że Rose we śnie "zaprosiła" ją na spotkanie? :O
To jest jakby siła wyższa. Daisy równie dobrze może zemdleć, gdy ma wizję. Rose ma taki sam dar jak Daisy, i może się z nią kontaktować. ;)

__________________________________________

Nowe odcinki najprawdopodobniej powrócą w maju. Odcinek 3 jest w trakcie produkcji. Za tydzień są egzaminy gimnazjalne, więc będę mieć wolne - nie ukrywam, że zamierzam to wykorzystać :P

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Revenge

Postautor: Cain » 25 kwie 2015, 22:08

Ja tam wiem więcej o seksualności Tysona niż Wy o całym świecie :swelol:
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Revenge

Postautor: Eq » 09 maja 2015, 23:12

Przepraszam, że przez miesiąc nie było żadnych wiadomości odnośnie Revenge. Miałem inne, ważniejsze rzeczy do zrobienia, jednakże w między czasie kręciłem odcinek 3, i jest on już prawie gotowy. Jeśli dobrze pójdzie, ujrzycie go w ten piątek ;) A teraz jako rekompensatę, macie parę fotek z planu odcinka 3.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Revenge

Postautor: Guuki » 09 maja 2015, 23:22

O, jakieś wykłady. A na ostatnim piekło perfekcjonisty. :P
Czekam z niecierpliwością. Dobra wiadomość, że odcinek prawie gotowy. :)
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości