Rockwell

serial zakończony

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Rockwell

Postautor: salberg » 09 lut 2015, 10:40

Zapraszam na nowy odcinek!


youtu.be/usXJVhSs-YY

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Rockwell

Postautor: Guuki » 09 lut 2015, 11:47

Uu, dobrze zgadłem z tym kung-fu łamane na sim-fu. ;)
Odcinek świetny i zabawny jak zawsze. Miło było zobaczyć "trójkowe" Chiny, pięknie się prezentują.
Scena ze snem i tą białą otoczką trochę przypominała mi motyw, kiedy Harry Potter w ostatniej części trafił do czegoś takiego i rozmawiał z Dumbledorem. soft9
Rozwalił mnie moment turnieju sztuk walki. Zabawna parodia tych wszystkich brutalnych gier wideo, ale aż prosiło się o typowe elementy na ekranie, typu pasek z życiem czy chociaż imię zawodnika. xD
ROCKWELL kontra TA BABCIA :haha:
Boję się, że Rockwell nie poradzi sobie z Morderczą Pięścią Zagłady i ani oszustwo, magia ani nawet sportowy montaż nie pomogą. :( Szkoda by było żeby ten dziadzio stracił postawione pieniądze...

Już nie mogę doczekać się następnego odcinka.
Obrazek

Awatar użytkownika
exodus
Posty: 167
Rejestracja: 20 gru 2013, 17:23

Re: Rockwell

Postautor: exodus » 09 lut 2015, 16:35

uśmiałam się jak nigdy! i ten tekst "wyszkolę cię w jeden księżyc" czy on jest zaczerpnięty ze stacha? :D
to przyśpieszenie bójki babki i rockwella XDDDD
ciekawie będzie się działo w następnym odcinku
KasimEdit: No bez przesady...

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Rockwell

Postautor: Misiek » 09 lut 2015, 17:44

Hahaha. Najlepszy odcinek. To zostal juz tylko Egipt i Francja

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Rockwell

Postautor: Eq » 09 lut 2015, 18:11

No, fajny odcinek :D
Szkoda, że przy tych sportowych scenach się nie wykazałeś. Można tam było dać ciekawsze ujęcia, bądź ruchy kamerą ctrl+x. Tak po za tym, to jedna scena za szybko się przyciemniała, wtedy, co ten stary dziadek mówi.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Rockwell

Postautor: salberg » 09 lut 2015, 18:19

exodus pisze:ten tekst "wyszkolę cię w jeden księżyc" czy on jest zaczerpnięty ze stacha? :D
No jasne, że tak.
Eq pisze:Szkoda, że przy tych sportowych scenach się nie wykazałeś.
Myślę, że ogólnie byłem trochę za leniwy w drugiej połowie tego odcinka, za mało naprawdę ciekawych rzeczy się w niej stało i za mało wycisnąłem z tych ostatnich scen. I trochę za dużo czasu zmarnowałem na ten sportowy montaż.

A kiedy to kręciłem (parę dni temu) nie znałem jeszcze sztuczki z Controlem, dopiero w ten weekend ją opanowałem (i to nie w trójce, tylko w dwójce).

nie dam się pasożytom
Zbanowani
Zbanowani
Posty: 228
Rejestracja: 10 lut 2014, 12:53

Re: Rockwell

Postautor: nie dam się pasożytom » 09 lut 2015, 18:32

Ojezuuu, ale się uśmiałem xd Serio spoko odcinek :D

Wszystko mi się podobało, tylko więcej ujęć kamerą :D bo tak sucho trochę xd

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Rockwell

Postautor: Eq » 09 lut 2015, 18:33

Jak to? :O
"Sztuczka" z controlem była nawet opisywana w instrukcji do 2, jeśli dobrze pamiętam...

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Rockwell

Postautor: salberg » 10 lut 2015, 21:15

Z dumą ogłaszam, że w ankiecie uzbierałem już o aż 10 głosów więcej niż przez cały zeszły tydzień! To ogromny sukces, wielkie dzięki!

Głosować można tak jak zwykle do czwartku do godziny osiemnastej.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Rockwell

Postautor: salberg » 16 lut 2015, 14:31

Zapraszam na dziewiąty odcinek!


youtu.be/1aVy6VH4Y_E

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Rockwell

Postautor: Misiek » 16 lut 2015, 17:17

Najpierw myslalem ze będzie to jakis dzieciak potem gruba baba a potem ktos z bohaterów epizodycznych. Znowu moc śmiechu. Xxxxxxx w ciagu miesiąca całowała sie juz z 3 facetami xD. Strój xxxxxxx mnie rozbawił jak i tej piesci zagłady zamienienie w xxxxx az spadłem z krzesła. Salberg a skoro za tydzień ostatni odcinek to moze zrobisz casting na aktora do serialu co?

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Rockwell

Postautor: Guuki » 17 lut 2015, 14:07

Jak zwykle można było się uśmiać. :)
Zabawna sytuacja z tym kim okazała się być Mordercza Pięść Zagłady i z tą zamianą w krzesło.
A potem ta magiczna policja z Putinem na czele...
Pełno absurdu, humoru, nie zawiodłeś. Czekam na więcej. Czyżby faktycznie szykował się ostatni odcinek? ... tego sezonu - mam nadzieję. :P
W ankiecie zagłosowałem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Rockwell

Postautor: Eq » 18 lut 2015, 17:53

No, z wyborem osoby mnie zaskoczyłeś :P
Myślałem, że inaczej potoczy się ta cała "magia", nie ukrywam, że się zawiodłem. Myślałem, że np. rzuci jakieś zaklęcie na siebie, zamieni się w mięśniaka i nie zostawi przeciwnikowi żadnych szans. A tu tylko go tylko zamieniło w krzesło XD
No i przyczepię się do tego, że powoli irytuje mnie to przybliżanie ekranu w niektórych scenach. Nie używasz innych ruchów kamery, plus niektóre ujęcia są kiepskie.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Rockwell

Postautor: Kasim Hazim » 19 lut 2015, 0:14

Świetny odcinek. ;)
Jak zwykle można było się pośmiać. Nie będę się rozpisywał za bardzo, bo wyżej napisali wszystko co trzeba, więc dodam, że czekam na kolejny odcinek. xD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Rockwell

Postautor: salberg » 21 lut 2015, 23:49

Ostatni odcinek gotowy i zmontowany, czeka już na publikację w poniedziałek. Oficjalnie żegnam się już z trójką, która jeszcze dzisiaj zniknie całkowicie z mojego komputera, by zwolnić w końcu ponad 40gb miejsca na dysku... soft1

Jak zakończy się historia Rockwella? Dowiecie się pojutrze. :cwaniak:
Guuki pisze:Czyżby faktycznie szykował się ostatni odcinek? ... tego sezonu - mam nadzieję. :P
Będą kiedyś następne sezony? Tego nie mogę potwierdzić. Naobiecywałem, że zabiorę się za drugi sezon ZDS i w końcu zrezygnowałem, więc tym razem wolę nie zapeszać. Na pewno nie w najbliższej przyszłości.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 14:11 przez salberg, łącznie zmieniany 1 raz.

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Rockwell

Postautor: Misiek » 22 lut 2015, 12:43

Czytając to co napisałeś łza zaczęła krążyć wokół mojego oka. Przykre że Rockwell odchodzi i prawdopodobnie nie wróci. Tyle jeszcze było możliwości na odcinek np. Rockwell cofa sie do swojego dzieciństwa albo jedzie do Egiptu. Mam nadzieję żę ostatni odcinek bedzie taki że Rockwell znajdzie się w 4 wymiarze i zrobisz jego dalsze losy w the sims 4.

Dzięki wielkie za wszystkie minuty poświęcone na realizacji serialu, za wszystkie momentu dobrego humoru i za to, że każdy odcinek Rockwella zamieniał poniedziałek (najgorszy dzień w tygodniu) w nabardziej oczekiwany przeze mnie dzień. Jutro mam sprawdzian i mimo to nie mogę się doczekać tego dnia. Nwm jak teraz będą te dni wyglądały bez Rockwella. :'(
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 12:45 przez Misiek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Rockwell

Postautor: Guuki » 22 lut 2015, 12:45

Misiek pisze:Dzięki wielkie (...) za to, że każdy odcinek Rockwella zamieniał poniedziałek (najgorszy dzień w tygodniu) w nabardziej oczekiwany przeze mnie dzień. (
No właśnie, też za to dziękuję. Poniedziałek stawał się przyjemniejszy dzięki "Rockwellowi". :)
Na oficjalne podziękowania przyjdzie czas jutro; pozostaje czekać na ten ostatni odcinek.
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Rockwell

Postautor: salberg » 23 lut 2015, 13:40

Zapraszam na epicki finał historii Rockwella.


youtu.be/0QdxBHS0cAo

[spoiler="Przeczytaj po obejrzeniu"]To nie jest ostatni odcinek![/spoiler]

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Rockwell

Postautor: Guuki » 23 lut 2015, 15:05

"Ten serial zrobił się zbyt głupi i czas już go powoli kończyć." Moja reakcja: nieeeee! Na szczęście spoiler oraz sugestywny znak zapytania na końcu odcinka pocieszają.

:swelol:

Było epicko! Ta walka z kosmitami, fiuu, jednorożec dał czadu (swoją drogą, nigdy nie miałem w grze jednorożca i nawet nie wiedziałem, że potrafi takie sztuczki!). Świetne to było.
Ciekaw jestem co to był za ważny telefon, że Rockwell musiał zostawić nieżywego ojca i pognać w siną dal.
Nie będę pytał kiedy start kolejnego sezonu, bo wiem, że takie pytania wkurzają, ale czekam, czekam niecierpliwie. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Rockwell

Postautor: simunia » 23 lut 2015, 15:39

No ten serial jest świetny uwielbiam go. ;)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości