Jak Żyć Na Wsi

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Jak żyć na wsi

Postautor: salberg » 15 paź 2014, 13:51

Umarł ktoś?

Jeśli tak, to już wiesz co przeżywałem kręcąc "Zapraszam Do Stołu". :P

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Jak żyć na wsi

Postautor: Mint » 18 paź 2014, 6:17

Odcinek 2. Ledwo co się wyrobiłem. :)
https://www.youtube.com/watch?v=MKEt4HX ... e=youtu.be
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Jak żyć na wsi

Postautor: diamond5 » 18 paź 2014, 10:15

Miło mi się ogląda :) zaciekawił mnie ten serial i nawet tak nie rzucają mi się w oczy błędy które wymieniłeś...w sumie zwróciłam na nie uwagę dopiero jak o nich napisałeś :D (na przyszłość lepiej nie pisz o nich niepotrzebnie na to skupiasz widzom uwagę...)

Będę zaglądać :)

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Jak żyć na wsi

Postautor: Mint » 18 paź 2014, 18:55

Serial na chwilę obecną jest zawieszony. Ehh, nie wiem nawet po co to pisze, przecież i tak nikt tego nie zobaczy, nikt tu nie zagląda, nikt nie komentuje, nikt nie ogląda. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Jak żyć na wsi

Postautor: salberg » 18 paź 2014, 19:09

Napisałbym coś oczywistego w stylu "Musisz dać serialowi czas, nie rezygnuj tak szybko, jeszcze na pewno znajdą się widzowie", ale niestety cię rozumiem. Brak widzów potrafi zniechęcić.

Nie ma żadnej strony i trzeba promować się na własną rękę. Na STV od STL jeszcze sobie długo poczekamy (zaczyna mnie już wkurzać brak konkretów), a o TSPTV nawet nie myśl, "redaktor" to skończony buc, który poleca to co mu się spodoba i na jakich zasadach mu się spodoba, nawet nie ma co porównywać tamtej strony do starego STV. Możesz promować się po forach, udzielać się z sygnaturą w różnych tematach...

Jeszcze nie skreślaj tego serialu, bo szkoda by kolejna produkcja trafiła przez to do kosza. Ja oglądam i trzymam kciuki, jutro skomentuję drugi odcinek.

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Jak żyć na wsi

Postautor: Mint » 18 paź 2014, 19:52

Chyba źle mnie zrozumiałeś. Nie zawiesiłem serialu z braku widzów, ale z powodu, na chwile obecna, można powiedzieć ,,braku warunków do pracy". Zawieszenie serialu potrwa albo tydzień, albo dwa, albo krócej, albo okaże się, że wcale nie zostanie zawieszony, zobaczę jak to będzie. Będę starał się ze wszystkich sil, żeby przyciągnąć widzów.
Ostatnio zmieniony 18 paź 2014, 19:58 przez aesthetea, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: spacje po przecinkach! ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Jak żyć na wsi

Postautor: salberg » 18 paź 2014, 19:57

Wyraźnie żalisz się, że "nikt nie przeczyta twojego posta", "nie masz widzów", a więc wybacz bardzo, dobrze cię zrozumiałem. :bored:

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Jak żyć na wsi

Postautor: Mint » 18 paź 2014, 20:11

W sprawie zawieszenia serialu nie chodzilo o brak widzow, tylko o tymczasowy brak warunkow do pracy. A sprawa braku widzow to jest oddzielna sprawa i w tej sprawie mnie zrozumiales.
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Jak żyć na wsi

Postautor: Misiek » 19 paź 2014, 21:46

Super serial. Mamy rywali Przyjemnych. Szkoda by bylo gdybyś zawiesił program. Przy okazji, jakie masz dodatki?

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Jak zyc na wsi

Postautor: Mint » 19 paź 2014, 22:15

,,Jak zyc na wsi", a ,,Przyjemni", toinne typy seriali. Moje dodatki to : Zwierzaki,Cztery Pory Roku,Nie z tego swiata. Niedawno mialem jeszcze Studenckie Zycie,Skok w Przyszlosc,Kariera i Pokolenia. Szkoda,ze juz ich nie mam. :c Jednak planuje zakup kolejnych dodatkow, bo mam ich za malo.
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Jak żyć na wsi

Postautor: Misiek » 19 paź 2014, 22:35

Myślałem że masz tylko Zwierzaki i Nie z tego świata, ponieważ strasznie dużo użyłeś rzeczy z normalnego The Sims 3 (bez dodatków)
A co się stało że ich nie masz?

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Jak żyć na wsi

Postautor: diamond5 » 20 paź 2014, 11:02

Jak nie zagląda ? :(ja widzę ze zaglądają i też komentują...

Ja prowadzę fotorelację i również u mnie komentarze w sumie od dwóch osób jest regularniej(Pozdrawiam ! :) ) ale nie poddaje się bo wiem ze też inni zaglądną(chociażby po ilości wejść to widać) ale nawet gdyby tylko te dwie osoby które mam na myśli to są warte abym mogła prowadzić tą fotorelację!

Nie muszą być komentarze aby ktoś coś mógł robić bo to nie oznacza że ktoś się tym interesuje...ja np.oglądam dużo tutaj fotorelacji ale nie zawsze komentuje jak niekiedy w ogóle ale OGLĄDAM!i np.teraz skupiłam się na twoim serialu a tu "zawieszony" i bardzo mi szkoda...

Ale to twoja decyzja...

edit: oki doczytałam ze zawieszenie serialu z innych powodów także uff...czekam na odcinek 3 :)

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Jak żyć na wsi

Postautor: Mint » 25 paź 2014, 6:28

Z przyjemnością informuję, że wreszcie mogę dalej pracować nad serialem. Prace nad odcinkiem 3 ruszyły. Myślę, że spokojnie zdążę. :)
------------
Jak żyć na wsi Odcinek 3
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Jak żyć na wsi

Postautor: Misiek » 26 paź 2014, 8:49

Odcinek nie najgorszy, ale mało się działo. Fajny miałeś pomysł z tym kotem xD

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Jak zyc na wsi

Postautor: Mint » 02 lis 2014, 20:03

W tym tygodniu odcinka nie będzie,z powodu święta.
------------
Zapraszam do ankiety!
Obrazek

Awatar użytkownika
exodus
Posty: 167
Rejestracja: 20 gru 2013, 17:23

Re: Jak żyć na wsi

Postautor: exodus » 03 lis 2014, 18:32

Zauważyłam, że jest temat heh.
Naprawdę podobają mi się twoje filmiki, bo ja zazwyczaj nie zwracam uwagi na jakość (bo nie umiem sama i się nie znam), ale nie narzekam pikseli nie widzę. Śmieszą mnie niektóre momenty, jak dla mnie to początek czegoś śmiesznego (w końcu, bo mało trafiam na jakieś śmieszne, a jak są to drętwe). Gratuluję i zawsze czekam na nowe odcinki, miło mi się ogląda. Świetne postacie, oby tak dalej :)
KasimEdit: No bez przesady...

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Jak żyć na wsi

Postautor: salberg » 30 lis 2014, 14:26

Już nie kręcisz?

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Jak żyć na wsi

Postautor: Mint » 04 gru 2014, 10:05

Salberg, nie dziw się. Śmieszna (czyli bardzo niska) ilość wyświetleń, łapki w dół (ale i łapki w górę) sprawiają, że ja tylko bardziej nerwicy dostaję, niż jestem z siebie dumny. Nie napisałem, że serial zakończony, bo ankieta dotycząca kontynuowania tego serialu znów jest aktualna, (dlatego, bo był remis - 2:2), można zmieniać swoje głosy, termin głosowania - sam o tym zdecyduję.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Jak żyć na wsi

Postautor: Mint » 08 gru 2014, 14:46

Nowa ankieta!
Zdecydowałem się ja dodać,ponieważ:
-The Sims 3 bardzo długo mi się włącza i wyłącza
-TS3 często się buguje
-brak wielozdaniowości w TS3
-brak emocji w TS3
-ciężkie nagrywanie i ciężka kontrola nad simami w TS3
Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Jak żyć na wsi

Postautor: Mint » 08 gru 2015, 10:23

Wow, nie wiedziałem, że do tego dojdzie, ale jest już Odcinek 4 tego serialu. Po prostu, włączyłem trójkę, grałem i nagle miałem ochotę do nagrania odcinka. Oto on:
Jak żyć na wsi (odcinek 4.)


youtu.be/baCtnB9ip6M

Czy to oznacza kontynuację serialu? - Sam nie wiem, może by się pojawiały nowe odcinki, ale nieregularnie, spontanicznie.
Znika lektor, odcinek jest montowany w Movie Makerze, bo straciłem do tych dwóch programów dostęp. <_<
Ogólnie to odcinek czwarty powinien być dużo dłuższy, ale podzieliłem go na dwie części, bo by trwał z 10 minut (i tak jeszcze wcześniej odcinek podzieliłem na dwie części soft9) (trochę skomplikowane, ale mam nadzieję, że rozumiecie).

Btw. ustawiłem tak kadr w scenie z kotem bo..... a no właśnie, sami zgadnijcie, nie trudno się domyśleć jak się przyjrzy, ale bardzo mnie to coś zadziwiło. :aww:

A, i rżenie konia nie jest w utworze (jakby się ktoś nie domyślił :haha: ). Dodałem ten efekt, bo by się nie wiedziało, dlaczego Gladys mdleje.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości