Dziwne Historie

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 107
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Dziwne Historie

Postautor: Malfurion » 27 lip 2014, 22:25

Witam :)

Chcialbym wam przedstawic nowy projekt, choc robie to z pewna doza niepewnosci. Wynika to z tego, iz owy film, jest uklonem w strone pewnego forum, na ktorym jestem od pieciu lat. Wiec wiele smaczkow, ktore w tej produkcji zostaly umieszczone, moga byc przez was niewylapane. Mam jednak nadzieje, ze choc troszke wam sie owy film spodoba :D

https://www.youtube.com/watch?v=4CMW0RxYV3A
Zapraszam! :aww:

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Dziwne Historię

Postautor: Kasim Hazim » 27 lip 2014, 22:38

Nie rozumiałem wszystkiego, ale ogólnie dosyć śmieszne niektóre rzeczy, tak jak numer telefony czy Smutne Sprawy. ;) Wykonanie jest świetne, ładne ujęcia, montaż i wszystko. Jak najbardziej na plus. :P
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: Dziwne Historię

Postautor: Verion » 27 lip 2014, 22:46

A co z Ellen`s Nightmare? Jeszcze będą jakieś akty, bo troche szkoda porzucać tak świetny projekt. A Dziwna Historia... jest dziwna xD. Skojarzyło mi się trochę z Dniem Świra, tam wszystko takie dziwne też było xD. Chodzący po powietrzu pan Pantera, Don oglądający Polszmat i te programy - mistrzostwo xD. Czekam na kolejny odcinek jeśli będzie choć czekam też na Ellen ;D
Obrazek

Awatar użytkownika
Simonne
Posty: 121
Rejestracja: 17 gru 2013, 18:14

Re: Dziwne Hitorię

Postautor: Simonne » 27 lip 2014, 22:59

TO
JEST
BOSKIE! :sweet:
Prześmieszne, ładnie nakręcone. Żądam więcej!
Obrazek

Bück dich befehl ich dir
Wende dein Antlitz ab von mir
Dein Gesicht ist mir egal
Bück dich

<3 WRÓCIŁAM BY SIAĆ ZŁO W WASZYCH UMYSŁACH I SERCACH <3


Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 107
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Dziwne Historię

Postautor: Malfurion » 28 lip 2014, 16:38

Kasim Hazim pisze:Nie rozumiałem wszystkiego, ale ogólnie dosyć śmieszne niektóre rzeczy, tak jak numer telefony czy Smutne Sprawy. ;) Wykonanie jest świetne, ładne ujęcia, montaż i wszystko. Jak najbardziej na plus. :P
Dziekuje ^^
Verion pisze:A co z Ellen`s Nightmare? Jeszcze będą jakieś akty, bo troche szkoda porzucać tak świetny projekt.
Ellen oczywiscie bedzie kontynuowana i ten film nie ma nic do tego :P Ale nie ukrywam, ze mala ilosc komentarzy (nawet na tym forum) demotywuje :P Obecnie wlasnie zastanawiam sie, czy zabrac sie za kolejny akt, czy moze to juz czas by przygotowac sie do mojej najwiekszej premiery tego roku, czyli kontynuacji Reborn (Tutaj link do tematu z czescia pierwsza)
A Dziwna Historia... jest dziwna xD. Skojarzyło mi się trochę z Dniem Świra, tam wszystko takie dziwne też było xD. Chodzący po powietrzu pan Pantera, Don oglądający Polszmat i te programy - mistrzostwo xD. Czekam na kolejny odcinek jeśli będzie choć czekam też na Ellen ;D
Jak wspomnialas o Dniu Swira, to faktycznie mozna miec takie skojarzenia :D Ciesze sie, ze ci sie podobalo :)
Simonne pisze:TO
JEST
BOSKIE! :sweet:
Prześmieszne, ładnie nakręcone. Żądam więcej!
Hahaha :D Ten filmik nie bedzie mial raczej kontynuacji, Dziwne Historie to taka pokrecona seria. Kazdy odcinek raczej jest o czyms innym i z innymi bohaterami. Choc moga sie zdarzyc i takie historie, ktore beda kontynuowane przez pare odcinkow XD

Dziekuje za komentarze :sweet:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości