Przyjemni

Perypetie zwariowanej rodzinki!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Przyjemni

Postautor: Guuki » 01 kwie 2014, 22:03

Od razu podpadło mi to żartem :P . Samobójstwem byłoby, gdybyś faktycznie pozbył się głównych bohaterów.

Jutro nowy odcinek? A, faktycznie, przecież jutro środa. Ale ten czas leci, fiu fiuu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Przyjemni

Postautor: Jackob » 01 kwie 2014, 22:11

Zapomniałem jaki jest dziś dzień i się "nabrałem" na ten abstrakcyjny pomysł. soft9

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 02 kwie 2014, 15:13


Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Przyjemni

Postautor: Eq » 02 kwie 2014, 16:10

Fajny odcinek :)
Może Przyjemni zaadoptują jakiegoś zwierzaczka na stałe? *-*

Awatar użytkownika
schwimmen
Posty: 133
Rejestracja: 28 gru 2013, 12:57

Re: Przyjemni

Postautor: schwimmen » 02 kwie 2014, 18:37

odcinek dość miło się oglądało. Szkoda tylko, że zwierzaczek na stałe nie został. Zmartwił mnie też koniec. Sądziłem, ze inaczej się to wszystko skończy. Brakowało mi pokazania malwiny w stroju starego dziadka, bo ja mniemam to ona była tą osobą, która pokazała gdzie jest pies. :)
Mimo tych paru wad bez zarzutów. W końcu pojawiają się wszystkie postacie z planu. Szkoda, że nie chcesz pokazać znowu babuni, mogłaby kiedyś przyjechać lub zaprosić przyjemnych do siebie.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Przyjemni

Postautor: Jackob » 02 kwie 2014, 18:49

:sweet:
Świetny odcinek, jak każdy zresztą. :P
Wreszcie wyszli z swoich czterech ścian. Oliwka bawiła się z obskim psem, a rodzice jedynie co zrobili to przegonili psa siedząc na ławkach bo pewnie nie chciało im się ruszać z miejsca. soft9
Potem jednak i Czarkowi się psiak spodobał. :aww:
Szkoda tylko, że Malwina sprawiła, że zwierzak musiał wrócić do właściciela. ;(
A to z konikami w jej pokoju, efekty jej eksperymentów. soft1

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Przyjemni

Postautor: Misiek » 02 kwie 2014, 20:37

Ale fajny odcinek. Z odcinka na odcinek bardziej nas zaskakujesz. Bravo.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Przyjemni

Postautor: Guuki » 02 kwie 2014, 22:18

Dalmatyńczyk <3 Moja ulubiona rasa.
Renix. Haha, a jak ładnie śpiewał! Padłem podczas tej sceny :D .
Oliwia taka urocza :doge: . Mam nadzieję, że od teraz będziemy ją widywać częściej.
Karolina nie przestanie latać za Robertem, omg. A ten ciągle się wszystkiego boi :) .
Odcinek świetny, w ogóle ta seria jest zachwycająca pod każdym względem. Oby tak dalej!
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 08 kwie 2014, 22:17

Zbliżają się drugie urodziny serialu, a tymczasem tutaj można zobaczyć zeszłoroczny artykuł, z pierwszych urodzin:
[spoiler]
Rok „Przyjemnych”…!
Obrazek

Stało się! Serial mojego autorstwa obchodzi swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji możecie zanurzyć się w lekturze na temat produkcji tego sitcomu oraz o kilku ciekawostkach! Przede wszystkim dziękuję wszystkim widzom za tak liczne zainteresowanie moim serialem. Bez Was nie powstałoby aż tyle odcinków! A teraz cofnijmy się do roku 2012, kiedy to „Przyjemni” wchodzili na mały ekran. Prace nad serialem rozpoczęły się sporo wcześniej, bo już w styczniu zeszłego roku. Wiedziałem że chcę wystartować z jakimś wciągającym serialem komediowym, który jednocześnie będzie oryginalny i świeży. Potem prace stanęły, ponieważ pojawiły się spore szanse na to, że zrealizuję kolejną odsłonę kultowego reality show „Big Brother” w wersji The Sims 3. Powstał nawet dom w którym mięliby zamieszkać potencjalni uczestnicy, niestety wszystko upadło, bo nie chciałem się już cofać, chcę piąć się do przodu. I właśnie wtedy dom zbudowany do niedoszłego reality został przerobiony na plan „Przyjemnych”…! Możecie to zauważyć głównie po ogrodzie który był przystosowany do kontenerowego reality show, odcięty od świata, porośnięty drzewami. Rozpoczęły się poszukiwania bohaterów, zaczęła powstawać scenografia. Od początku tworzenia serialu dążyłem do tego by ten zupełnie odbiegał od teraźniejszych, żeby miał swój własny, oryginalny klimat. Mam nadzieję że to się udało. Pragnąłem tego, by każdy z bohaterów „Przyjemnych” był kimś zupełnie innym, z odrębną historią i nietuzinkowością. Nie znoszę papierowych postaci, co niestety w większości seriali dzisiaj możemy zaobserwować. Stąd też pomysł na Renię – kobietę która ciągle szuka pracy idealnej. Wymyśliłem ją zupełnie sam, nie wzorując się na żadnym serialu. Robert, tak ten który ciągle wszystkiego się boi również został stworzony na podstawie kogoś z mojego otoczenia. Oczywiście nie w każdym calu, nie przesadzajmy. W końcu machina ruszyła, zaczął powstawać pierwszy odcinek, potem drugi i trzeci. Wtedy wiedziałem że obecny stan serialu to nie to, czego oczekuję. Dlatego też pierwsze trzy odcinki serialu są nieco inne, bo jak podkreślałem już wcześniej, szukałem wtedy drogi którą podążą „Przyjemni”. I tak serial dotrwał aż do dziś, z czego jestem bardzo dumny. Bowiem nie lubię ludzi ze słomianym zapałem, jeśli już coś zaczynam, to chcę to zakończyć w odpowiednim momencie, nie ot tak, bo mi się znudziło. Dzięki temu krótkiemu serialowi za każdym razem podczas zdjęć do nowych odcinków mogę puszczać wodze fantazji, mogę też przenosić zabawne sytuacje z realnego świata, do zwariowanego życia Jowity, Czarka oraz ich przyjaciół.
Obrazek
Tutaj możecie zobaczyć jak pierwsze urodziny świętowali aktorzy:

Wielu Widzów interesuje się też wyglądem serialu od kulis, myślę że mogę uchylić rąbka tajemnicy. Nagrania powstają w dużej hali, która jak powstała opisałem wyżej. Za ścianami planu znajdują się duże i ciemne korytarze w których aktorzy czekają na sceny. Jest też niewielka charakteryzatornia. Największym mieszkaniem jest oczywiście to należące do Jowity i Czarka. Tuż obok znajduje się mieszkanko Reni. Tak to mniej więcej wygląda:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tak to wszystko wygląda. Mam nadzieję że chociaż w jakiejś części przekazałem Wam historię serialu. Dzięki za to, że jesteście!
[/spoiler]

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Przyjemni

Postautor: Guuki » 08 kwie 2014, 22:22

Ach, te wspomnienia ^^ .
2 lata, to kawał czasu jak na simowy serial.
Mam nadzieję, że doczekamy się kiedyś 100. odcinka, nawet jeśli miałoby to trwać kolejne dwa lata...
Powodzenia przy nakręcaniu tych najbliższych odcinków - ciekawe co tam Malwina znowu wykombinuje za eksperyment jutro :) .
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 09 kwie 2014, 16:11


Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Przyjemni

Postautor: Guuki » 09 kwie 2014, 18:43

Haha, powróciła moja ulubienica ^^ . Jej teksty powalały, ona jest genialną postacią!
Malwina jaka wredota, ale sama się ukarała.
Odcinek przyjemny, ta seria jest najlepsza ze wszystkich :) .
Obrazek

Awatar użytkownika
schwimmen
Posty: 133
Rejestracja: 28 gru 2013, 12:57

Re: Przyjemni

Postautor: schwimmen » 09 kwie 2014, 19:06

Potwierdzam, seria najlepsza ze wszystkich.
Czekałem na ciotkę i czekałem i w końcu się doczekałem, a jakie wejście miała :)
Kocham ten serial, :wub: oby tak dalej :)
Ps: Planujesz odcinek świąteczny?

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 09 kwie 2014, 19:10

Dzięki. Nie, nie planuję raczej odcinka świątecznego.

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Przyjemni

Postautor: smisiv » 09 kwie 2014, 20:31

Uwielbiam, ja ciotka z gospodarki przyjeżdza. jej teksty zawsze powodują ślinotok ciśnieniowy w stronę ekranu. soft9
Gdy tak widzę, że Malwina uprzykrza wszystko, to zaczynam mocniej tęsknic za Renia i jej kilogramami..
I popieram, ta seria jest wyjątkowo udana. *gratuluje*

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Przyjemni

Postautor: Jackob » 09 kwie 2014, 21:20

Ciotka ze wsi ponownie u przyjemnych. :aww:
Zastanowiło mnie to, że wie co to telefon. soft9
Zdziwił mnie ten płot dookoła "pola" które stworzyła w ogrodzie. Jak dla mnie zbędne i aż za nowoczesne.
I nie podoba mi się Malwina. Wszystko psuje, znaczy Renia też często to robiła, ale w śmieszniejszy sposób. :P

I co jest z restauracją Karoliny? Jak się teraz utrzymuje?

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 09 kwie 2014, 21:23

Restauracji nie ma. Kwestia utrzymania Karoliny nie jest znana. :dotatusia:

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Przyjemni

Postautor: Jackob » 09 kwie 2014, 21:29

Odpowiedź uzyskamy w najbliższych odcinkach? :dotatusia:

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 09 kwie 2014, 21:30

Raczej nie. Po prostu Karolina występuje teraz jako przyjaciółka Jowity. Póki co nie poruszam tematu jej pracy. :)

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Przyjemni

Postautor: Kasim Hazim » 09 kwie 2014, 23:14

Odcinek fajny, śmieszny. Z początku był nudny, ale przyjechała ciotka z gospodarki (<3) i od razu zacząłem się śmiać do ekranu jak głupi. xD
Fajny pomysł, z wojną pomiędzy Przyjemnymi a Malwiną, jednak dalej podtrzymuje swoje zdanie, że jakoś postać Malwiny nie zyskała za dużo mojej sympatii i do gustu mi nie przypadła. xd
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości