Kierunki Studiów

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Kierunki Studiów

Postautor: Rai » 08 lis 2013, 1:39

Rozszerzenie The Sims 3 Studenckie Życie umożliwia młodym dorosłym rozpoczęcie nauki na czterech kierunkach studiów. Są to:
  • Biznes
  • Komunikacja międzyludzka
  • Nauka i medycyna
  • Sztuki piękne
  • Technologia
  • Wychowanie Fizyczne
Które z tych kierunków najbardziej Wam przypadły do gustu i dlaczego? Brakuje Wam jakiegoś wśród nich?

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Kierunki Studiów

Postautor: Stara-Raszpla » 28 gru 2013, 19:30

Moi simowie zawsze konczyli medycyne, teraz simka skonczyla Technologie. W sumie spoko, aczkolwiek, wszystkie te kierunki są robione na 1 kopyto, to co się zmienia to 1 dzień wtorek lub czwartek, gdzie przez 2 godziny pracuje się z "pomocą naukową" charakterystyczną dla danego kierunku

Chętniej powiem o tym co mi się nie podoba
- zbyt duża różnica w karierze po studiach po ukończeniu nauki i medycyny ( kariera medyczna 4 stopien, a naukowa 7 stopień)

- rozwijanie logiki nie podnosi oceny z nauce i medycynie, a przeciez u przyszlego lekarza logika to podstawa !

- pomoc naukowa na kierunku technologia, zbyt ładwo nabija się umiejętności... 1 użycie = 1 punkt, nieważne na którym poziomie

- zbyt szybko regeneruje się pasek energi podczas snu na wykładach,

- zadawanie pytan na wykladach działa smiesznie.. bo tylko sim podnosi reke i to wszystko, jakies to takie nie bardzo
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Gunia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:59

Re: Kierunki Studiów

Postautor: Gunia » 31 gru 2013, 13:06

U mnie sim o coś pyta, a wykładowca odpowiada ;)
Moi simowie ukończyli prawie wszystkie kierunki, została tylko komunikacja i wychowanie fizyczne chyba. Najbardziej podobają mi się sztuki piękne i to, że szkice można potem wieszać na ścianie, niektóre są bardzo efektowne.
Najmniej podoba mi się technologia, którą ostatnio skończył mój sim i nauka i medycyna. Wydaje mi się, że na tych kierunkach powinno być dużo więcej zajęć niż na innych :P Moim zdaniem simowie powinni uczęszczać na obowiązkowy wf do wyboru, dlatego ja zawsze we wtorki lub czwartki każę im uprawiać któryś ze sportów na stadionie.
Ubrania, które dodali po części są naprawdę fajne! Swetry z koszulą dla simów i spodenki na szelkach i koszulka dla kobiet to chyba moje ulubione z tego dodatku :) niestety trochę przekominowali i jest mnóstwo "kujonowych" ubrań, czego bardzo nie lubię i mi się nie podobają.
Szkoda tylko, że za każdym razem jak idziemy na studia, są ci sami simowie. Zawsze muszę usuwać jednego z simów, ponieważ jest założycielem mojego rodu i głupio spotkać dziadka ;P


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości