The Sims 3 Studenckie Życie - Pytania

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 3 Studenckie Życie - Pytania

Postautor: Rai » 06 lis 2013, 3:12

Miejsce do zadawania pytań na temat gry The Sims 3 Studenckie Życie.

Nie posiadacie jeszcze tego rozszerzenia, ale coś Was nurtuje i chcielibyście o to zapytać? A może nie możecie sobie z czymś poradzić i macie pytanie związane z rozgrywką w The Sims 3 Studenckie Życie? Znaleźliście się w odpowiednim miejscu! ^^

Prosiłabym o numerowanie pytań /Indra

Sebosz
Posty: 160
Rejestracja: 30 gru 2013, 14:24

Re: The Sims 3 Studenckie Życie - Pytania

Postautor: Sebosz » 31 gru 2013, 11:04

1. Może za długo grasz i wszyscy ci się postarzeli :swelol: u mnie tak nie było o.O

Awatar użytkownika
Gunia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:59

Re: The Sims 3 Studenckie Życie - Pytania

Postautor: Gunia » 31 gru 2013, 12:59

1. U mnie zawsze jest jakby od nowa ;) Matka poszła na studia, a kiedy poszły jej córki, simowie byli jak nowi. W tym ich ojciec za młodu, którego musiałam uśmiercać :D

Awatar użytkownika
NyanCat
Posty: 158
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:23

Re: The Sims 3 Studenckie Życie - Pytania

Postautor: NyanCat » 14 lut 2014, 23:38

2. Czy da się w jakiś sposób grać rodzinami mieszkającymi w Uniwersytecie Simowym? Tz. rodzinami stworzonymi tam przez EA. Próbowałam zmienić tam aktywną rodzinę, ale znaczek był szary i nie dało się kliknąć. -.-
Obrazek

A gdy zło ogarnie świat
Gdy słońca będzie mniej od cienia
Upadnie on i zgładzi nas
Potężny Gofer Przeznaczenia

Awatar użytkownika
AdamSavagePL
Posty: 26
Rejestracja: 18 lut 2014, 16:38

Re: The Sims 3 Studenckie Życie - Pytania

Postautor: AdamSavagePL » 27 lut 2014, 20:37

3. Wiecie gdzie można kupić Posąg Parteusza Maximusa?

Dobra, nieważne. Znalazłem w Ogródek>Zajęcia poza domem

IndraEDIT: "nieważne" piszemy razem!
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 3 Studenckie Życie - Pytania

Postautor: Jackob » 17 mar 2014, 19:45

4. Kiedy można sprzedać swój blog?
Trzeba mieć 10 poziom umiejętności?

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: The Sims 3 Studenckie Życie - Pytania

Postautor: aesthetea » 06 sie 2014, 18:38

5. Po ukończeniu danego kierunku studiów jesteśmy od razu jesteśmy przyjmowani na wyższym stanowisku i chyba są tez większe pensje.

6. Nie jest jak dla mnie super potrzebne, a każdego sima nie chce mi się wysyłać na studia bo zajmuje ukończenie 4 tygodnie, ale inne aspekty dodatku jak najbardziej mi się podobają. :p
Ostatnio zmieniony 06 sie 2014, 18:39 przez aesthetea, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek


Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 3 Studenckie Życie - Pytania

Postautor: Aaqwil » 06 sie 2014, 18:39

5. Dyplom, większy stopień kariery w danym zawodzie przy rozpoczęciu pracy, nową cechę dla sima.

6. Jak dla mnie było warto, dałem jakieś 40zł w Media Expert bodajże, ot tak, przy okazji (pojechałem po pendrive'a :P). Uznaję go za jeden z lepszych dodatków. Bilard, ping-pong, umiejętność nauki, smartphon'y, prowadzenie bloga, masa nowych roślin... Małe a cieszy.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 3 Studenckie Życie - Pytania

Postautor: Shattered » 01 paź 2016, 0:57

7. Zrobiłam dziecko simce ze studiów gdy była w odwiedzinach. Wróciła do siebie, po czym patrzę na drzewo genealogiczne, a tam dziecko w etapie dziecka. Nie ma go w panelu kontaktów. Gdzie się podziało? Dlaczego od razu jest dzieckiem?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 3 Studenckie Życie - Pytania

Postautor: Lenna » 01 paź 2016, 1:15

7. Prawdopodobnie działa to jak z podróżami w WP. Dzieci w tych dodatkowych otoczeniach nie przechodzą przez wszystkie grupy wiekowe, tylko od razu generują się jako dzieci w wieku szkolnym. Czyli jak ja zapładniałam sobie Simki w Chinach np., to te Simki nie chodzą w ciąży, tylko po powrocie do domu generuje się od razu dziecko. Pewnie podobnie jest ze studiami.
Kto nie ma tego dziecka w kontaktach? Twój Sim? No nie będzie chyba miał, póki nie pozna :P Nie wiem tylko jak to jest z dziećmi na studiach w trójce, bo pewnie w miasteczku studenckim mieszkać nie mogą, więc zgaduję, że dziecko albo mieszka ze swoją matką, w co wątpię, albo zostało wygenerowane jako bezdomny.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 3 Studenckie Życie - Pytania

Postautor: Shattered » 01 paź 2016, 1:18

7. No właśnie matka była studentką, wróciła do otoczenia studenckiego. Następnego dnia zaprosiłam ją znów, wprowadziła się do mnie. Okazało się, że oboje nie mają dziecka w panelu związków. A można je jakoś unicestwić? W ogóle, z drzewa zewsząd
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 3 Studenckie Życie - Pytania

Postautor: Lenna » 01 paź 2016, 1:47

7. Możesz to zrobić za pomocą Master Controllera. Potrzebne będzie do tego rozszerzenie Cheats.
Klikasz na rodzica tego dziecka, wchodzisz w opcje MC, i tutaj w opcjach zaawansowanych (nie pamiętam tylko których) będzie zakładka Rodzina, i wybierasz Usuń dziecko. Potem to samo robisz na drugim rodzicu, bo pewnie dziecko zostanie przypisane tylko do niego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 3 Studenckie Życie - Pytania

Postautor: Kapitan Indra » 10 sty 2017, 0:10

8. Da się jakoś pozbyć współlokatorów? Wyjaśniam, o co chodzi: Simka przeprowadziła się z akademika do własnego domu. I w tym domu zawsze, jak wraca z zajęć, to szwendają się współlokatorzy z akademika. Muszę za każdym razem używać opcji Odeślij współlokatora. Następnym razem jest to samo, a chyba jak mieszka w swoim domu to nie powinna tych współlokatorów mieć? A w Master Controllerze nie mogę znaleźć odpowiedniej opcji :mysli:
Dom nie jest ustawiony jako akademik, tylko jako zwykła parcela mieszkalna. Simka przeprowadzała się najpierw nabywając parcelę, a potem przeprowadzając się na nią za pomocą telefonu.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 3 Studenckie Życie - Pytania

Postautor: Cain » 10 sty 2017, 7:12

8. Pogrzeb w opcjach na smartfonie. Tam gdzieś jest opcja z przeprowadzkami i powinna być też możliwość wyłączenia współlokatorów, bo prawdopodobnie jest włączona. Swego czasu w normalnym otoczeniu też mi się włączyła i nawet o tym nie wiedziałem - codziennie przychodzili do mnie nowi Simowie i dziwiłem sie, skąd się biorą. :P
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

The Sims 3 Studenckie Życie - Pytania

Postautor: książę » 20 lut 2020, 8:52

10. Czy u Was też występują takie kwiatki z imprezami studenckimi? Często spotyka mnie sytuacja, w której nie mogę wziąć udziału w przyjęciu na które mnie zaproszono, ponieważ „organizator jest poza domem”...


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość