Nagrobki

Awatar użytkownika
Nicolette
Posty: 72
Rejestracja: 22 gru 2013, 14:32

Nagrobki

Postautor: Nicolette » 09 gru 2015, 21:53

Niedawno wyprowadziłam dwójkę moich dorosłych simów od ich rodziców-emerytów i teraz moją aktywną rodziną są właśnie młodzi. Co się stanie z nagrobkami kiedy emeryci umrą? Mam włączony postęp historii, czy nagrobki będą na parceli w której mieszkają? Mają też dwa koty, co się stanie z nagrobkami kotów?

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Nagrobki

Postautor: Lenna » 09 gru 2015, 22:16

Gdy umrą, zadzwoni telefon i dostaniesz komunikat o ich śmierci. Nagrobki znajdziesz w mauzoleum na cmentarzu, używając opcji "Zajmij się zmarłymi" czy jakoś tak. Możesz zabrać je do wyposażenia i umieścić gdzie chcesz. Jeśli chodzi o koty - jeśli Simowie, którymi grasz (ci młodzi) mają z nimi silne kontakty, to gdy będą umierać stanie się tak samo jak z emerytami. Jeśli jednak ci Simowie nie mają kontaktów, tzn. koty są dla nich tylko znajomymi, to gdy umrą, znikną z gry i nie będzie żadnych grobów (przynajmniej tak u mnie jest). Tak samo dzieje się z każdymi Simami - nagrobki najlepszych przyjaciół są w mauzoleum, reszta przepada.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nicolette
Posty: 72
Rejestracja: 22 gru 2013, 14:32

Re: Nagrobki

Postautor: Nicolette » 11 gru 2015, 15:09

Rozumiem, dziękuję za pomoc :)
Temat do zamknięcia.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Nagrobki

Postautor: Levkoni » 12 gru 2015, 10:31

Ja dodam tylko, że aby otrzymać nagrobki jakiś simów, trzeba być z nimi na stopie przyjacielskiej co najmniej. W przeciwnym wypadku przepadają. Jeśli używasz modów, to nraas miał w sobie taką opcję, że nagrobki każdego mieszkańca trafiały do mauzoleum :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Nagrobki

Postautor: Lenna » 12 gru 2015, 11:22

Levkoni pisze:Jeśli używasz modów, to nraas miał w sobie taką opcję, że nagrobki każdego mieszkańca trafiały do mauzoleum :P
Który Nraas? :O Mam Master Controller ale on chyba nie ma takiej opcji...
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Nagrobki

Postautor: Levkoni » 15 gru 2015, 12:08

Lenna, nraas Story Progression, tylko nie pamiętam, który moduł :) Nie grałem w trójkę od premiery czwórki czyli już ponad rok :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości