Strona 1 z 1

Pory roku

: 11 lis 2013, 23:00
autor: Rai
Jaka jest ulubiona pora roku Waszych Simów i dlaczego? Czy zabrakło Wam jakichś opcji charakterystycznych dla danej pory roku?

Jeśli chodzi o mnie, miałam nadzieję, że dojdą do gry sanki, które będą działać na zasadzie wózka dla dzieci. Sim będzie szedł na spacer albo na jakąś parcelę publiczną, ciągnąc za sobą sanki z małym dzieckiem na nich siedzącym i się śmiejącym wesoło. To byłoby takie urocze. ^^

Re: Pory roku

: 15 gru 2013, 20:04
autor: Shattered
Świetny pomysł z tymi sankami :wub:
Ja najbardziej lubię lato. Wkurza tylko mnie, że opalenizna tak krótko trwa.
Zima wygląda brzydko, ten śnieg tak nienaturalnie leży. Mam wrażenie, że on jest płaski. Mogłyby być jakieś zaspy. Wiosna to deszcz ciągły, czasem pada u mnie przez 2 dni ciągle.. Jesień, znów ciągły deszcz. Drzewa bez liści wyglądają nienaturalnie. Dodatkowo mam coś co totalnie sprawia, że mam ochotę usunąć dodatek. Pojawia się takie ciemnienie, to chyba przez pory roku, bo widziałam, że wiele osób to ma. Ciężko wtedy robić zdjęcia bo twarze simów są po prostu niewidoczne. W lato nie ma tego "ciemnienia"

Re: Pory roku

: 23 gru 2013, 13:23
autor: Guuki
Oczywiście, że zima :) . Najbardziej zmienia świat wokół Simów i daje mnóstwo możliwości do cieszenia się śniegiem.

Re: Pory roku

: 23 gru 2013, 16:23
autor: Jackob
Zmieniłem trochę zdanie i postawiłem na jesień. Ta pora roku oferuje dużo możliwości, właśnie wtedy jest najpiękniejszy festiwal simowy. Drzewa zmieniające swe kolory, grabienie liści, wycinanie dyń, zajmowanie się ogrodem normalnie piękna pora roku, szkoda że ta nasza jest taka brzydka.

Re: Pory roku

: 23 gru 2013, 17:17
autor: Aaqwil
Jackob pisze:Drzewa zmieniające swe kolory, grabienie liści
Grabienie liści... :facepalm:

Mając 6 drzewek, najdłuższy czas pór roku, plumbota i kościldę grabienie liści kończy się w środku zimy. A trzeba dodać, że plumbot nie wymaga ładowania, czy konserwacji. Coś tu chyba jest nie tak... -.-

Re: Pory roku

: 23 gru 2013, 18:59
autor: Śliwka
Jesień. Jest najbardziej klimatyczna :> (zima też, ale jak ktoś już powiedział śnieg brzydko leży). Uwielbiam te kolorowe drzewa, padający deszcz i dzieciaki biegające po słodycze jak na halloween :)

Zgadzam się z Bebgun, grabienie liści to jakaś udręka.