Moonlight Falls

Awatar użytkownika
Rai
Renciści
Renciści

Moonlight Falls

Postautor: Rai » 18 lis 2013, 2:06

Moonlight Falls

Obrazek
Twórcą zdjęcia jest Guuki.[/center]

Zwiedzaj miasto Moonlight Falls. Odkryj w świetle księżyca niezwykłe tajemnice i nowe możliwości. Czy Twoi Simowie postradają zmysły, czy staną się potężniejsi?

Jak podoba Wam się miasto dochodzące w dodatku The Sims 3 Nie z Tego Świata?

Awatar użytkownika
Aaqwil

Re: Moonlight Falls

Postautor: Aaqwil » 02 sty 2014, 16:32

Uwielbiam! To miasto jest genialne. Dużo miejsca na parcele z dodatków i Store, całkiem ładne parcele publiczne. Właśnie tam gram (praktycznie bez przerwy) odkąd mam NZTŚ. Miasto ma jeden minus, który wydaje się troszkę dziwny... Żebym tylko ja ten mankament pamiętał :whistle:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Postautor: Shattered » 06 sty 2014, 13:54

Miasto wygląda naprawdę wspaniale na screenach graczy, szkoda że jest w tym dodatku.
Naprawdę duże
While I am so afraid to fail so I won't even try
Well how can I say I'm alive

Versinn

Postautor: Versinn » 17 sty 2014, 19:38

Plusem jest to, że jest duże (nie to co Bridgeport, tam niczego nie można upchnąć :/ ), ale mimo wszystko, nie jest to miasto dla mnie. Jakoś nie przepadam za istotami nadnaturalnymi w Simsach, gram nimi naprawdę rzadko i wolę inne otoczenia. :)
Na CS od 28.01.2009

Awatar użytkownika
Pacyfka

Postautor: Pacyfka » 22 maja 2014, 0:04

Jest mroczne i ponure, brakuje ładnej piaszczystej plaży, ale jednocześnie jest takie przytulne i klimatyczne. Jedno z moich ulubionych otoczeń. Jest w stylu takich amerykańskich przedmieść :P Pasuje do każdej pory roku, co jest dużym plusem. No i te widoki (góry).

Sebosz

Postautor: Sebosz » 27 sie 2014, 17:55

Uwielbiam to miasto <3 moje ulubione ^^

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści

Postautor: Kasim Hazim » 27 sie 2014, 18:43

Moje jedno z ulubionych miast. Uwielbiam je. Ma świetny klimat i fajnie się w nim gra. :P
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca

Postautor: ollie » 28 sie 2014, 11:19

Nie podoba mi się to miasto. Wdaję się być suche, surowe, puste. Bez duszy.
WŁADZA PRÓBUJE UKRYĆ PRAWDE CZWARTA PRZEPOWIEDNIA FATIMSKA SPEŁNIA SIĘ WSZYSTKICH NAS CZEKA ZGUBA DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Dorota Szelągowska na ikonce

Awatar użytkownika
Bart

Postautor: Bart » 28 sie 2014, 17:44

Ultraviolence pisze:Miasto wygląda naprawdę wspaniale na screenach graczy, szkoda że jest w tym dodatku.
Naprawdę duże
Też mi się nie podoba, że MF jest w tym dodatku. Gra się w nim świetnie - jest dużo miejsca i co najważniejsze jest uniwersalne, pasuje do każdego dodatku (no, może z wyjątkiem Rajskiej Wyspy). Jedyny defekt to plaża.., ale, gdy była, np. taka z Sunlit Tides lub Sunset Valley to zepsuła by klimat miasteczka.
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf

Postautor: Guuki » 23 wrz 2014, 10:34

Jedno z moich ulubionych. Takie z pozoru normalne, z normalnie wyglądającymi domami, parcele z innych dodatków pasują, i nawet spokojnie można tu grać ze wszystkimi porami roku. Klimat świetny. Jak piszą poprzednicy - miasteczko jest uniwersalne. Jedyna wada to mieszkańcy, wszechobecne wampiry, wróżki, wilkołaki.
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia

Postautor: simunia » 26 lut 2015, 17:22

Ze wszystkich miast w 3 to mi się podoba najbardziej.Bo wszystkie parcele z poprzednich dodatków spokojnie się mieszczą. Przypomina mi trochę Miłowo w którym bardzo lubiłam grać. Mi mieszkańcy tego miasta nie przeszkadzają fajnie się w nim gra.

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści

Postautor: aesthetea » 26 lut 2015, 17:27

Szczerze to nie przepadam za tym miastem. Grałam tylko raz i niezbyt mi się spodobało. Może to dlatego, że sam dodatek mi się nie podoba, a wszędzie będący simowie nadnaturalni denerwują mnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Postautor: Shattered » 26 lut 2015, 19:40

Również nie podoba mi się to miasto... Ten widok łażących wróżek, zombie i innych wydziwień musi być przerażający.. No, ale to kto lubi ;)

Brak w mieście jakiegoś takiego centrum, tylko parcele rozbite... Jedyny plus, że jest duże
While I am so afraid to fail so I won't even try
Well how can I say I'm alive