The Sims 3 Nie z Tego Świata - Pogaduszki

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 3 Nie z Tego Świata - Pogaduszki

Postautor: Rai » 18 lis 2013, 1:36

THE SIMS™ 3 NIE Z TEGO ŚWIATA

Poznaj grę nie z tego świata.
Zaszalej w świecie magii The Sims.

Obrazek

Odwiedź tajemnicze miasto Moonlight Falls, gdzie dziwne rzeczy dzieją się w świetle księżyca. Twórz nadprzyrodzone istoty: groźne wilkołaki i rechoczące wiedźmy, lub psotne wróżki i intrygujące wampiry. Potem skradaj się w mroku nocy, używaj różdżki do rzucania zaklęć, lub szponów... do czego tylko chcesz. Możesz przygotowywać dziesiątki eliksirów, które zmieniają Simów w zombi lub złoto. Dziel się czarodziejskimi wywarami ze znajomymi, którzy mają The Sims™ 3! Straszne niespodzianki czekają na Ciebie w The Sims™ 3 Nie z tego świata!

Najważniejsze opcje:
  • Graj jako nadprzyrodzeni Simowie. Twórz wiedźmy, czarodziejów, wilkołaki, intrygujące wampiry i wróżki. Każde ma własne umiejętności magiczne, cechy i interakcje.
  • Zwiedzaj miasto Moonlight Falls. Odkryj w świetle księżyca niezwykłe tajemnice i nowe możliwości. Czy Twoi Simowie postradają zmysły, czy staną się potężniejsi?
  • Doskonal rzemiosło magiczne i dziel się czarami. Naucz się rzucać zaklęcia i szukać rzadkich składników do warzenia eliksirów. Możesz dzięki temu zaczarować lub przekląć życie swoich Simów. Wysyłaj tworzone przez siebie eliksiry do znajomych graczy, którzy mają The Sims™ 3. Twoi Simowie mogą rozwijać umiejętności paranormalne oraz prowadzić karierę jako mistyczni przepowiadacze przyszłości.
  • Wystrój swój dom w gotyckim stylu. Dodaj sekretny loch z wejściem przez odsuwany regał oraz wypełnij dom nowymi, budzącymi grozę meblami.
  • Zombifikacja. Przyrządź specjalny eliksir, który tworzy Twoje własne powłóczące nogami, głodne mózgów potwory. Gryź innych Simów, aby szerzyć miłość i siać zamęt. Nie lękaj się, zawsze możesz sporządzić eliksir, który przywróci dawny stan Twojego Sima.
Nowe istoty nadnaturalne
  • Wilkołaki
  • Czarownicy
  • Wróżki
  • Zombie
  • Ulepszone wampiry
Nowe cechy osobowości
  • Sceptyk nadnaturalności
  • Fan nadnaturalnych
  • Nocny marek
  • Stosowny
  • Zbieracz
  • Zadumany
Nowa umiejętność
  • Alchemia
Nowa kariera
  • Wróżbita
Nowe rodzaje śmierci
  • Nieudane zaklęcie "Klątwa nawiedzania"
  • Nieudane użycie kamienia filozoficznego - śmierć przez transmutację
  • Śmierć spowodowana zjedzeniem fasolki-żelka
Inne nowości
  • Nowe odcienie skóry
  • Możliwość tworzenia istot nadnaturalnych w CAS
  • Nowe suwaki
  • Fazy księżyca
  • Kościlda znana z The Sims
  • Nowe rośliny
  • Nowe potrawy
  • Nowe klejnoty
  • Nowe ryby
Jeśli posiadasz rozszerzenie The Sims 3 Cztery Pory Roku, odblokujesz nowy, ekskluzywny, magiczny obiekt – Kamień Pogodowy!
Możliwości Kamienia Pogodowego:
  • Zaczarowany deszcz: Gdy czarownica rzuci to złośliwe zaklęcie, na cały świat spadnie zielony deszcz. Dowolny Sim przebywający poza domem zacznie szaleńczo skakać i zachowywać się jak obłąkany, a przy tym będzie magicznie chroniony przed zmoknięciem!
  • Zaćmiewająca Mgła: Wampiry mogą rzucać to zaklęcie w celu sprowadzenia na miasto zimnej mgły, która ochłodzi nawet najgorętszy dzień lata. Poza tym dzięki niej twoi przyjaciele o ostrych kłach łatwiej znajdą swoje przysmaki.
  • Odżywcza Mżawka: Kiedy wróżki tworzą ten wiosenny deszcz kwiatów, wszystkie ogrody Simów natychmiast odżywają. Oczywiście, żadna magia wróżek nie może się obyć bez tęczy na koniec!
  • Burza Łowcy: Wilkołaki są świetnymi łowcami tak czy inaczej, ale ta magiczna burza daje im jeszcze większą przewagę. Przedmioty spadają z nieba razem ze śniegiem. Przy takiej pogodzie Twoje simowe wilkołaki mają o wiele większą szansę, by je wywąchać.
Wymagania sprzętowe:
System operacyjny: XP SP2 / Vista SP1 / Windows 7
Procesor: dla XP - 2 GHz P4 lub jego odpowiednik; dla Windows Vista i Windows 7 - 2,4 GHz P4 lub jego odpowiednik
Pamięć RAM: dla XP - 1 GB RAM; dla Windows Vista i Windows 7 - 1,5 GB RAM
Karta graficzna: 128 MB pamięci i z obsługą funkcji Pixel Shader 2.0

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 Nie z Tego Świata - Pogaduszki

Postautor: simunia » 15 maja 2014, 21:14

Bardzo lubię ten dodatek najbardziej wróżki i wampiry chociaż czarownice i wilkołaki też nie są złe.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 3 Nie z Tego Świata - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 18 maja 2014, 13:08

Nie za bardzo lubię ten dodatek. Postacie nadnaturalne, mimo że mają wiele opcji, są strasznie irytujące. Co to za radość spotykać wróżki, wampiry, wilkołaki czy czarodziejów na każdym kroku? Staje się nimi 50% populacji co nie jest już fajne, a wręcz wkurzające. Mimo, że dodatek ma fajny charakter, wprowadza coś nadzwyczajnego jest jak dla mnie jednym z gorszych dodatków.
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 3 Nie z Tego Świata - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 21 maja 2014, 23:46

Jak się dowiedziałam o tym dodatku, to nie bardzo mi podchodził, ale jak go wypróbowałam, to zmieniłam zdanie i jest jednym z moich ulubionych dodatków. CAS i tryb kupowania - ubrania czy meble, nie bardzo w moim stylu, ale znajdzie się sporo podobających mi się rzeczy (te wróżkowe meble 8D ). Co do nadnaturalnych postaci, to najbardziej jakoś lubię wróżki - te płatanie psikusów, kolorowe skrzydełek, domek, możliwość kurczenia się (takie to słodkie :wub: ). Lubię też wilkołaki - te ich krzywe mordy zawsze mnie bawią :D Za wampirami nie przepadam, więc nimi nie gram, a czarodzieje, jakoś tak średnio. Szczerze powiedziawszy, jeszcze nigdy ich całkowicie nie przetestowałam.
Zombie średnio wyszły. Z jednej strony wkurza mnie to, że nie stanowią faktycznie jakiegoś "zagrożenia". Jak jakiś atakuje sima, to ten się dopiero ustawia i grzecznie czeka aż zombie do niego pojedzie i go raczy ugryźć <_< Wkurza mnie też to, jak niszczą ogródek.
Z drugiej strony to czasami są z nimi zabawne sytuacje (pamiętam jak raz grałam, to zawsze pojawiał się jeden zombiak,który zawsze bujał się w fotelu bujanym, a dwójka innych zombiaków raz sobie masaż robiła :D)

To co jeszcze na plus w tym dodatku:
+Okolica
+Księżyc
+Muzyka

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 3 Nie z Tego Świata - Pogaduszki

Postautor: Bart » 28 sie 2014, 17:54

Postacie naturalne, itp. to raczej nie moja bajka i gdy usłyszałem, że ma powstać taki dodatek, byłem bardzo na nie. Ale, po przeczytaniu informacji postanowiłem dać mu szansę i zakupiłem to rozszerzenie.
Z tym dodatkiem doszło wiele ciekawych i urozmaicających życie simów opcji, które niekoniecznie są związane z tematem dodatku. Sprytne jest to EA, wiedziało co upchać do gry, by kupiły ją też osoby nie zachwycające się wilkołakami/czarownicami. I oczywiście Moonlight Falls! <3 Ale, tak samo jak mówią moi poprzednicy po jakimś czasie gry miałem dość tego, że połowa miasta to wróżkowie, itp., ponadto mój sprzęt zaczął sobie nie dawać rady z grą i dodatek poszedł jako pierwszy do ostrzału. ^^
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 Nie z Tego Świata - Pogaduszki

Postautor: simunia » 12 lis 2014, 13:14

Obecnie tworze rodziny mieszane, w których są i zwykła simy i nadnaturalne albo tylko istoty nadnaturalne. Bardzo często korzystam z tego dodatku, bo bardzo ciekawe można historie stworzyć, dlatego właśnie zostałam przy kochanej 3. Jest to jeden z lepszych dodatków do 3. 8D

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 3 Nie z Tego Świata - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 12 lis 2014, 13:34

Nie kręcą mnie nadnaturalne postacie(zbyt bajkowe dla mnie) dlatego ten dodatek w ogóle do mnie nie przemawia...ale tak patrząc ogólnie to postacie widzą się fajne :)

edit: Aleks a co dodaje ten dodatek nie wliczając tych postaci nadnaturalnych ?


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość