Wrażenia po zagraniu w The Sims 3 Zostań Gwiazdą

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Wrażenia po zagraniu w The Sims 3 Zostań Gwiazdą

Postautor: Jackob » 17 gru 2013, 15:29

Wrażenia ze starego forum. : )
---
Estrella

Na razie grałam krótko, ale gra mi się nawet podoba. Są świetne obiekty, fajne ciuchy kilka fajnych fryzur. Są też nowe cechy: Magnetyczna Osobowość, Primadonna i Urodzony Wykonawca. I pragniena życiowe.
Jak na razie mam tylko jedną simkę, która jest piosenkarką na 5 poziomie i może już dawać występy w prawie wszystkich lokalach w mieście. Zaczynała od śpiewających telegramów i występów za napiwki na ulicy, na 2 poziomie mogła występować w parku, na 3 doszły występy w kawiarni, a na 5 tzw. Lokale Występów na Żywo, czyli po prostu kluby. Na początku kariery wybieramy dla swojego sima pseudonim sceniczny, później można go zmieniać. Występy dość fajnie zrobione, najpierw trzeba odwiedzić właściciela i odbyć krótkie przesłuchanie, jeśli się spodoba, pojawia się godzina i dzień występu. Na krótko przed nim można przygotować scenę. Podczas koncertu wybieramy piosenki, można też wykonywać interakcje z publicznością, np. opowiedzieć dowcip, obrazić publiczność albo opowiedzieć o karierze. Po każdym występie pojawia się krótka recenzja. Jeśli chodzi o publiczność na koncertach, to u mnie zazwyczaj powalacjąca nie jest, ale ludzi jest dużo więcej niż w klubach z PZ. To też chyba zależy od miejsca występu i poziomu kariery, bo na pierwszym występie mojej simki (2 poziom) w parku, były 4 osoby, a na występie w kawiarni (4 poziom) naliczyłam około 10. Z kolei na późniejszym występie w klubie było 7 simów, więc chyba z poziomami ta liczba wzrasta, tak mi się wydaje. Zależy to też od miejsca i może od godziny. I są płyty! Tzn, na którymś poziomie po kliknięciu na innego sima (musimy go choć trochę znać) jest opcja "Sprzedaj album". Niesety z tymi płytami chyba nie da się wykonywać innych interakcji, a przynajmniej jeszcze nie odkryłam, jak. Nie da się ich nagrywać. Są całkiem fajne piosenki, które dochodzą wraz z poziomami, podobnie jak ciuchy sceniczne i rodzaje śpiewających telegramów (ja na razie mam romantyczny, rozweselający, dla wyjątkowej osoby i chyba ze specjalnej okazji czy jakoś tak). Można je wykonać dowolnemu simowi, ale dostajemy także zlecenia. Sami też możemy takowy zamówić przez telefon.
U mnie w grze były już 2 Festiwale Simowe. Kiedy taki się zaczyna, pojawia się odpowiednia informacja. Jeśli chcemy wziąć udział, zgłaszamy się do właściciela (można tylko od określonego poziomu, bodajże 4 lub 5). Kiedy prowadzący zapowie nasz występ, wchodziymy na scenę (na której można wtedy użyć tylko układu lokalu lub naszego, zapisanego wcześniej) i zaczynamy występ. Da się wykonać tylko jedną piosenkę. Można też oglądać występy innych simów i np. rzucić czymś na scenę (duży jest wybór tych rzeczy, można nawet krowokwiatem rzucić oO) xD Albo złożyć prośbę o konkretną piosenkę, ćwiczenia lub sztuczkę. U mnie na takie festiwale przychodzi mnóstwo simów, raz było ich więcej niż na koncercie mojej simki xD
Nowe miasto, Starlight Shores, jest całkiem fajne. Przypomina trochę Hollywood, ale nie do końca. Oczywiście, jeśli macie poprzednie dodatki, to będą tam miejsca z nich. Są fajne "kluby", choć różnią się od tych z PZ. Są otwarte zazwyczaj od 10-12 do 1-3 w nocy. W każdym z nich jest scena. Jest też karaoke, bilard, ten byk, co się na nim jeździ, budki fotograficzne (są w nich takie same opcje jak w tych z Simsów 2, tzn można zrobić zwykłe i śmieszne zdjęcia).
Łaa, rozpisałam się xD Póki co dodatek oceniam na plus, ale na razie muszę jeszcze wypróbować inne kariery.


Guuki

Największym plusem tego dodatku są nowe obiekty, ciuchy i fryzury dużo z nich jest naprawdę świetnych! Kocham mechanicznego byka, kulę "elektropląs", stół bilardowy i meble w stylu retro.

To całe zdobywanie sławy jako piosenkarz, magik czy akrobata na dłuższą metę się nudzi, i to bardzo. Bo ile można w kółko wykonywać te same sztuczki i interakcje na scenie? Na początku to było ekscytujące, teraz już trochę nudzi...

SimPort mnie denerwuje. Nie tak go sobie wyobrażałem. Simowie często nie pojawiają się w mojej grze mimo zaakceptowania przyjazdu, albo się spóźniają. I te pieczątki - niby pomysł fajny, bo im ich więcej tym można odblokować ciekawe obiekty sceniczne, ale najlepszy zestaw jest za 90 pieczątek, kurde bele, biorąc pod uwagę powyższe błędy to za rok chyba uda mi się te obiekty odblokować ;/

Dżina jeszcze nie miałem, ale na zdjęciach innych graczy wygląda jak zwykły niebieski Sim w stroju, który można odblokować kodem unlockoutfits on, roboty z tym 2 minuty, tak się postarali, ehh:]

Miasto jest bardzo ładne, urzekła mnie część z hiszpańskimi domkami :) Starlight Shores to takie połączenie Sunset Valley z Bridgeport, a tego mi brakowało!

Nie jest to najlepszy dodatek, ale warto go mieć, choćby ze względu na obiekty właśnie :D

7/10

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Wrażenia po zagraniu w The Sims 3 Zostań Gwiazdą

Postautor: simunia » 29 lis 2014, 17:21

pomimo, że dodatek wyszedł dwa lata temu to bardzo mi się on spodobał najbardziej i moim zdaniem najciekawsza profesja jest profesja akrobaty. Profesja magika i piosenkarza mniej mi przypadła do gustu. Dużo fajnych rzeczy doszło w tym dodatku np. ta cała kula nie wiem jak to się nazywało w 2 ale wiem, że to doszło wraz z tym dodatkiem.
Miasto z tego dodatku jest naprawdę fajne moje simy często w nim mieszkają.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Wrażenia po zagraniu w The Sims 3 Zostań Gwiazdą

Postautor: Kapitan Indra » 30 lis 2014, 23:25

Ja póki co umieściłam w Księżycowych Jeziorach te wszystkie nowe lokale. Teraz bawię się trybem kupowania i budowania i oglądam nowe obiekty. I... O RANY!!! Jakie cudowne rzeźby ogrodowe, szczególnie ta płacząca wróżka. W ogóle obiekty są fajne.
Jeszcze muszę obczaić te ciuchy i fryzurę Katy Perry, bo kupiłam sobie edycję z Katy. Nie, żeby wasza Ciotunia była jej zagorzałą fanką, bo lubię kilka jej piosenek, nic więcej, ale kupiłam to z myślą o wykorzystaniu tych jej ciuchów dla jakiejś Simki - piosenkarki, którą może kiedyś stworzę.

Dodali kilka nowych potraw, dokładnie 11, ale większość to wegetariańskie wersje już istniejących. Są też bodajże trzy nowe cechy charakteru i kilka nowych pragnień życiowych. Wiem, bo przerabiam jedną moją starą Simkę, która wiekowała w bibliotece, na piosenkarkę.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość