Dżiny

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Dżiny

Postautor: Rai » 18 lis 2013, 2:58

DŻINY

Obrazek
Autorem zdjęcia jest Kapitan Indra.


Wygląd
Dżiny z The Sims 3 Zostań Gwiazdą mają niebieską karnację. Nie poruszają się jak inni Simowie, lecz unoszą się na magicznym, fioletowym dymie.

Lampa dżina
Lampę z dżinem można zdobyć poprzez badanie katakumb lub podróż do innego wymiaru ulepszoną żyroskopową obręczą. Można ją także nabyć za 30 000 punktów szczęścia życiowego.

Magia dżinów
Dżina przywołujemy oczywiście pocierając magiczna lampę. Ma on możliwość raz na dwadzieścia cztery godziny spełnić trzy życzenia naszego Sima.
Dżin, znajdujący się w naszej rodzinie, może magicznie wysprzątać cały dom, wyczarować wszystkie zwykłe potrawy o doskonałej jakości, magicznie umyć siebie lub innego Sima, dodać Sima z miasta do aktywnej rodziny na cztery godziny lub też magicznie wypędzić Sima (czyli teleportować go w losowe miejsce publiczne) dowolnego Sima.

Dostępne życzenia
  • Więcej życzeń - Sim zużyje jedno życzenie, na miejsce którego trzyma nowe.
  • Wskrzeszenie Sima - Dżin wskrzesi wybranego przez nas Sima.
  • Długie życie - Wydłuża życie Sima.
  • Duża rodzina - Powoduje takie same efekty, co nagroda szczęścia życiowego Wzmożona Płodność. Sim, który wypowiedział życzenie, będzie miał znacznie większe szanse na zajście w ciążę mnogą.
  • Fortuna - Rodzina naszego Sima wzbogaca się o 100 000 Simoleonów.
  • Miłość - Dostajemy możliwość wyboru kochanka z pośród wszystkich Simów dostępnych w mieście. Wybrany Sim otrzymuje relacje "Zauroczony".
  • Szczęście - Nasz Sim otrzymuje pozytywny nastrójnik.
  • Pokój na świecie - Nasz Sim otrzymuje pozytywny nastrójnik i może rozmawiać z innymi o pokoju na świecie.
  • Uroda - Zwiększa powodzenie w romantycznych interakcjach.
  • Uwolnienie Dżina - Pojawienie się okazji składającej się z szeregu prostych zadań, po wypełnieniu których, do naszej rodziny dołącza Dżin. Po uwolnieniu dżina pojawia się osiągnięcie "Uwolnienie dżina".
Potomstwo
Dżiny mogą się rozmnażać jak wszystkie inne istoty nadnaturalne i także przekazują mistyczne geny swojemu potomstwu.

Autorem tekstu jest Rai.


Jak podobają Wam się dżiny z The Sims 3 Zostań Gwiazdą? Lepsze od tych z poprzednich wersji gry?

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Dżiny

Postautor: Guuki » 23 gru 2013, 14:11

"Trójkowe" dżiny są o niebo lepsze od tych z poprzednich odsłon. Najbardziej podoba mi się opcja natychmiastowego wysprzątania całego domu i przywołania dowolnej potrawy. Fajny jest też ich sposób lewitacji, zwłaszcza przemieszczając się. Ich kostiumy też robią wrażenie, twórcy świetnie je zaprojektowali.

Ode mnie parę zdjęć dżinów z lampy:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

A to dżinka stworzona po zainstalowaniu Nie z tego świata:

Obrazek
Obrazek

Śliwka
Posty: 171
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:17

Re: Dżiny

Postautor: Śliwka » 23 gru 2013, 19:03

Dżiny są świetne <3 Nie podoba mi się tylko ta niebieska karnacja, zawsze zmieniam na fioletową.
No i dość często mam błąd, że sim mi się zawiesza gdy każę mu potrzeć lampę, trochę to irytujące.
Guuki ta dżinka jest piękna :)

Awatar użytkownika
Dziub-Dziub
Posty: 112
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35

Re: Dżiny

Postautor: Dziub-Dziub » 02 sty 2014, 19:31

Miałem dżina, który dodatkowo był magikiem :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Dżiny

Postautor: salberg » 03 maja 2014, 21:13

Wygląd z "Zostań Gwiazdą" jest skrajnie leniwy. Naprawdę chcą, byśmy uwierzyli, że niebieski sim w turbanie jest dżinem? Co w nim specjalnego? Projekt postaci to jej ogromny minus. Dosyć ciężko zdobyć też lampę (choć o ile pamiętam, można ją kupić za punkty szczęścia życiowego). I poza tą lampą, dżin nie ma żadnej charakterystycznej otoczki ani osobowości. To po prostu niebieski sim, który spełnia życzenia. Tak więc... równie dobrze, można by go zastąpić studnią, czy czymkolwiek innym. Nic byśmy nie stracili.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość