The Sims 3 Zostań Gwiazdą - Pogaduszki

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 3 Zostań Gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Rai » 18 lis 2013, 2:34

THE SIMS™ 3 ZOSTAŃ GWIAZDĄ

Opowiedz historię drogi do sławy Twoich Simów!
Spraw, by Twój Sim stał się supergwiazdą piosenki, akrobatą, magikiem albo didżejem.

Obrazek


Przeżyj ze swoimi Simami historię kariery od zera do milionera nie tracąc kontaktu ze znajomymi! Zobacz, jak Twój Sim dąży do sławy, występując na scenach w kolejnych lokalach. Po raz pierwszy gra The Sims™ 3 Zostań gwiazdą wprowadza funkcje społecznościowe, włącznie z Paszportem, nową funkcją, która umożliwia wysyłanie swoich Simów do gry znajomego! Twój Sim może dawać występ w lokalu Twojego znajomego dla jego Simów! Będziesz móc rozmawiać ze znajomymi oraz wysyłać wiadomości i zdjęcia ekranu na tablice znajomych.

Najważniejsze opcje:
  • Twoi Simowie mogą spełnić swoje marzenia. Stać się Piosenkarzami, Artystami scenicznymi, Magikami albo Didżejami. Patrz, jak zdobywają sławę – albo przepadają marnie – gdy występują dla innych Simów.
  • Nowe funkcje społecznościowe. Rozmawiaj ze znajomymi, pisz na ich tablicach, zmieniaj status i twórz listy znajomych.
  • Wysyłaj swoich Simów do gry znajomego. Sim Twojego znajomego może przejść do Twojej gry i dać w niej wyjątkowy występ!
  • Stwórz własny lokal! Zbuduj wspaniałą salę koncertową, potężny stadion lub awangardowy klub. Konstrukcja sceny wpłynie na ocenę występów i postęp w karierze Twoich Simów.
Nowe cechy charakteru
  • Magnetyczna Osobistość
  • Urodzony wykonawca
  • Primadonna
Nowe kariery
  • Magik (profesja)
  • Piosenkarz (profesja)
  • Akrobata (profesja)
  • DJ (możliwość dorabiania)
Nowa istota nadnaturalna
  • Dżin
Nowy rodzaj śmierci
  • Możliwość śmierci w czasie wykonywania magicznych sztuczek przez magika
Wymagania sprzętowe:
System operacyjny: XP SP2 / Vista SP1 / Windows 7
Procesor: dla XP - 2 GHz P4 lub jego odpowiednik; dla Windows Vista i Windows 7 - 2,4 GHz P4 lub jego odpowiednik
Pamięć RAM: dla XP - 1 GB RAM; dla Windows Vista i Windows 7 - 1,5 GB RAM
Karta graficzna: 128 MB pamięci i z obsługą funkcji Pixel Shader 2.0

Awatar użytkownika
Dziub-Dziub
Posty: 112
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35

Re: The Sims 3 Zostań Gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Dziub-Dziub » 06 sty 2014, 12:48

Mój ulubiony dodatek! Jak ktoś jeszcze zastanawia się czy go kupić to polecam wam go :) Nigdy się mi nie znudzi. Obiekty w trybie kupowania i budowania są genialne a ubrania są najlepsze z wszystkich dodanych dodatków ;)
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 Zostań Gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 12 maja 2014, 21:19

Ciekawostka: jedno z pierwszych zdjęć zwiastujących dodatek parodiowało jurorów i prowadzącego brytyjskiej wersji programu "X Factor" z 2011 roku.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 3 Zostań Gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 14 maja 2014, 14:46

Haha, Guuki, świetna ciekawostka z tą parodią soft9
Ja lubię ten dodatek chociażby ze względu na możliwość występów, za dżiny i za możliwość wysyłania oraz przyjmowania artystów przez SimPort i odblokowywania przez to ukrytych obiektów :) Przetestowałam już chyba wszystkie trzy profesje sceniczne i najlepiej mnie się gra magikiem ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 Zostań Gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: simunia » 14 maja 2014, 15:37

Ja też bardzo lubię ten dodatek. Ja bardzo lubię karierę akrobaty i piosenkarza w tym dodatku.
Czasami wybieram profesję magika ale bardzo rzadko.

Thom
Posty: 83
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:22

Re: The Sims 3 Zostań Gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Thom » 15 maja 2014, 20:24

Ja też należę do grona osób, które lubią ten dodatek, w dodatku to był mój pierwszy dodatek do Trójki ^^ Jak na razie grałem tylko piosenkarką i magikiem, ale nawet ich nie doprowadziłem na szczyt kariery, więc muszę jeszcze porządnie wypróbować ten dodatek! Co do SimPortu - chyba jeszcze nie było mi dane go wypróbować, ale jak będę grał którąś z tych profesji, to na pewno dam znać w temacie o SimPorcie (chętnie również goszcząc simów) :D Starlight Shores bardzo mi się podoba, większość mieszkańców niestety trochę mniej...

A co do porównania Guukiego, według mnie nawet nieźle odwzorowani (szczególnie mężczyźni) :)

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 3 Zostań Gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 18 maja 2014, 13:05

Mieszane uczucia mam to tego dodatku w sumie, bo najmniej używam jego opcji. Myślę, że dodatek wnosi dosyć dużo, bo występny na scenie, robienie kariery gwiazdorskiej, fajna sprawa. Ubrania, fryzury i obiekty z tego dodatku są świetne. :D
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 Zostań Gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: simunia » 19 lis 2016, 11:21

Uwielbiam profesje, które doszły wraz z tym dodatkiem. Bardzo lubię profesję piosenkarza i te zlecenia na śpiewane telegramy bardzo fajna opcja jedna z lepszych z tego dodatku.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość