Wrażenia po zagraniu w The Sims 3 Zwierzaki

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Wrażenia po zagraniu w The Sims 3 Zwierzaki

Postautor: Jackob » 17 gru 2013, 15:26

Przeniesione ze starego forum. : )
---

Kasim Hazim

Dodatek świetny. Bardzo fajne interakcje dla zwierząt , bardzo fajne cechy dla nich i umiejętności. Mimo że grałem jedynie jakieś 2 godziny to naprawdę już mogę powiedzieć że dodatek fajny Praktycznie prawie cały czas steruje zwierzakami , tak mnie wciągnęły. Jedyna wada jaka jest dla mnie to brak chwalenia / karcenia zwierząt za zachowanie jak to było w The sims 2. Podobają mi się także nastrójniki które dochodzą. Ogólnie dodatek bardzo udany i chyba jest to najlepszy dodatek jaki wyszedł.


Guuki

Moje wrażenia? Tak jak większości - super :) Zwierzaki były przeze mnie najbardziej wyczekiwanym dodatkiem i cieszę się, że doczekaliśmy się w końcu.
Okolica ładna, klimatyczna, jak to już ktoś tu na forum pisał - z charakterem. Ubrania zrobiły na mnie wrażenie, zwłaszcza damskie. Fryzury ujdą. Obiekty nie w moim stylu, bo wiejskie/westernowe ale jak najbardziej pasują do klimatu nowej okolicy. I oczywiście same zwierzęta bardzo mnie urzekły, chociaż muszę napisać, że posiadanie konia to dla mnie spore wyzwanie i nie do końca tak to sobie wyobrażałem, a taka stajnia, która jest potrzebna, zajmuje bardzo dużo miejsca na parceli.
Jeszcze wiele przede mną do odkrycia ale myślę, że śmiało mogę napisać, iż dodatek na pewno pozostanie moim ulubionym (albo przynajmniej jednym z ulubionych, bo nie wiadomo jak super będzie dodatek z pogodą ;p ).


graham

Zwierzaki w grze mnie urzekły, tak samo jak miasteczko, którego wcześniej nie widziałem (nie oglądałem screenów, żeby mieć niespodziankę po pierwszym włączeniu gry ^^'). Dodatek naprawdę jest świetny i wciąga. Psy i koty, wiadomo, są świetne. Konie też mi się bardzo spodobały, chociaż na początku jakoś mi na nich nie zależało. Za to bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie te małe zwierzaki, konkretnie papugi (bo innych jeszcze nie miałem). Można się z nimi bawić, uczyć mówić, latają one sobie po mieszkaniu, a nawet można nosić je na ramieniu i chodzić z nimi po mieście. *-* Naprawdę fajne to jest. Teraz czekam na małe kotki i zastanawiam się nad przeprowadzką mojej rodziny na jakąś małą farmę albo ranczo, bo zwierzaki się nie mieszczą, a koń nie ma miejsca na małym podwórku. xd


Dejmian

Ja już więcej pograłem, więc się wypowiem. Od początku wiedziałem że Zwierzaki będą jednym z najbardziej udanych dodatków, nie myliłem się. Nowe otoczenie jest bardzo klimatyczne i chce się w nim żyć. Zwierzaki są zrobione bardzo fajnie, koty robią wszystko tak realnie, że to coś pięknego. Niestety jest masa błędów, przez które wręcz odechciewa mi się grać. Chyba w żadnym poprzednim dodatku nie miałem tylu bugów w grze, co w tym. Nie mniej jednak wrażenia bardzo pozytywne, nie żałuję kupna tego dodatku. 8/10. Gdyby nie błędy byłoby 10/10.


Leigh

Nie mogłam się doczekać tego dodatku! Zwierzaki i pogoda powinny być w podstawie gry!

Mimo wszystko, mam pewne zastrzeżenia co do wyglądu psów i kotów - są średnio dopracowane i nie zawsze dobrze odwzorowują daną rasę (CAS). No i zwierzaki powinny mieć więcej rzeczy do roboty, więcej interakcji, więcej możliwości. Nie ma tresera.

I najgorsza rzecz... Nie rozumiem jak EA mogło o tym nie pomyśleć. BRAK KARIERY WETERYNARZA!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Wrażenia po zagraniu w The Sims 3 Zwierzaki

Postautor: Shattered » 08 sty 2014, 21:54

Zaczynam żałować zakupu tego dodatku. To jest takie wkurzające jak mam konia na parceli i po każdej interakcji z simem on się obraca. Albo psy, się kręcą pod nogami simów a te memeje nie mogą przejść.
Żeby jakieś interakcje ze zwierzętami wykonać simy wychodzą na zewnątrz bo wg nich w domu nie ma miejsca..
Ubrania i fryzury jak i meble to jedyny plus dodatku. No i jeszcze całkiem ładne miasto
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: Wrażenia po zagraniu w The Sims 3 Zwierzaki

Postautor: Aaqwil » 17 sie 2014, 17:03

Pierre pisze:Całkiem ciekawe są też cechy - na początku byłem zawiedziony, że do wyboru są tylko trzy, lecz później, już podczas gry, zauważyłem, że dwie kolejne pojawiają się w trakcie tresury, także jest to spory plus.
Nie tylko dwie. Mój pies miał ich kiedyś z osiem. Wątpię by którakolwiek z aktualizacji zmieniła ilość możliwych do wytresowania cech.


Ja kiedy pierwszy raz grałem z tym dodatkiem byłem wniebowzięty. Masa opcji dla zwierząt, jednorożce, genialne nowe rodzaje parcel, czy samo miasto były wspaniałe. Teraz jednak - z większa ilością dodatków, a zatem i opcji nie ma już tyle czasu na grę zwierzętami. Poza tym konie potrzebują dużo miejsca.

Awatar użytkownika
teoyaomqui
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2014, 10:12

Re: Wrażenia po zagraniu w The Sims 3 Zwierzaki

Postautor: teoyaomqui » 17 sie 2014, 21:21

z dodatku podoba mi się najbardziej okolica i jej klimat, ale wkurzają mnie biegające wszędzie konie :/ dosłownie wszędzie - jak gram w innych światach też biegają.. wyobraźcie sobie konie biegające po centrum Bridgeport..

Awatar użytkownika
schwimmen
Posty: 133
Rejestracja: 28 gru 2013, 12:57

Re: Wrażenia po zagraniu w The Sims 3 Zwierzaki

Postautor: schwimmen » 18 sie 2014, 8:23

Akurat koni na pewno nie ma w Bridgeport i Isla paradiso. Są już zablokowane z góry przez twórców :)

Awatar użytkownika
teoyaomqui
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2014, 10:12

Re: Wrażenia po zagraniu w The Sims 3 Zwierzaki

Postautor: teoyaomqui » 19 sie 2014, 15:41

w takim razie moja gr jest wyjątkowa, albo ma wyjątkowe błędy - opcja jest zablokowana od dawna, ale nic to nie pomogło, konie radośnie hasają po wszystkich okolicach

Sebosz
Posty: 160
Rejestracja: 30 gru 2013, 14:24

Re: Wrażenia po zagraniu w The Sims 3 Zwierzaki

Postautor: Sebosz » 24 sie 2014, 11:51

Też mnie to wnerwia. Specjalnie wyłączyłem konie w ustawieniach(w ogóle nie lubię koni, co mówić o grze z nimi xD), a one i tak sobie wszędzie łażą. Co to jest za odzwierciedlenie rzeczywistości, skoro dzikie konie sobie chodzą środkiem miasta.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości