Appaloosa Plains

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Appaloosa Plains

Postautor: Rai » 19 lis 2013, 3:17

APPALOOSA PLAINS

Obrazek


Appaloosa Plains to niewielkie, malownicze miasteczko w górzystej okolicy. Znajdziemy w nim parki dla zwierząt, ośrodek jeździecki i inne tereny rekreacyjne dla zwierząt.

Jak podoba Wam się ta okolica do The Sims 3?

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Appaloosa Plains

Postautor: Jackob » 22 gru 2013, 14:01

Jestem w nim zakochany po uszy. Najlepsze otoczenie wśród wszystkich innych dodatków.
Centrum jest takie jakie zawsze chciałem otrzymać w simsach. Wszystko dobrze rozplanowane, a co za tym idzie nie ma miejsca na swoje parcele. :/ Wielki sentyment w tym mieście mam do pewnego małego domku obok którego jest miejsce na zwierzęta. Zawsze po jakimś czasie dom ten rozbudowywał się, czasem nawet do 2 pięter. :D
Śliczne widoki wiele zakamarków, mnóstwo ścieżek po których można się poruszać na koniu, całe otoczenie zapełnione zwierzakami, królicze nory świetne. Za jakiś czas muszę do niego powrócić.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Appaloosa Plains

Postautor: Guuki » 30 gru 2013, 22:15

Bardzo urokliwe miejsce, zajeżdża Dzikim Zachodem :) . Malowniczy krajobraz i ciekawe rozmieszczenie budynków to główne plusy Appaloosa Plains. Do grania ze zwierzakami idealne, ale i bez nich można tu spędzić miły czas.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gunia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:59

Re: Appaloosa Plains

Postautor: Gunia » 31 gru 2013, 12:38

Przepiękne otoczenie, sympatyczni simowie, dużo miejsca dla zwierzaków :) Bardzo lubię tam grać.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Appaloosa Plains

Postautor: ollie » 28 sie 2014, 11:20

Z przeszłości zapamiętałem je lepiej. Miasto jak każde jest średnie i nie wyróżnia się specjalnie, jednocześnie nie narzekałem ze bardzo grając w nim.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2018, 15:16 przez ollie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Appaloosa Plains

Postautor: simunia » 11 gru 2015, 15:15

tak po wyjściu zwierzaków często grałam w tym mieście i możliwe, że stworzę rodzinkę i będę grała w tym mieście. Bo faktycznie jest ono bardzo klimatyczne.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości