Opieka dzienna - profesja

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1811
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Opieka dzienna - profesja

Postautor: Jackob » 27 gru 2013, 18:31

Obrazek


Wasi simowie zajmowali się kiedyś dziećmi sąsiadów? Jak im poszło, na który poziom się dostali? Napiszcie ^^

Poniżej prezentujemy zbiór najważniejszych informacji dotyczących zawodu dziecięcej opiekunki, który wprowadzi dodatek Pokolenia. Informacje pochodzą z serwisu EdenStyle.it.

Dodatek Pokolenia wprowadzi nowy zawód - dzienna opiekunka do dziecka. Jest to aktywna profesja, co oznacza, że simowie nie będą wychodzić do pracy i znikać na kilka godzin w jakimś budynku. Swoją pracę będą wykonywać na oczach gracza (podobnie jak przy profesjach w dodatku Kariera), we własnym domu.

Jeśli simki (bądź simowie) zdecydują się na pozostanie dziecięcą opiekunką, w swoim domu będą musiały urządzić mini przedszkole - kupić zabawki, łóżeczka, przystosować łazienki do małych dzieci itd.

Każdego dnia, z samego rana, o godz. 8:00, rodzice będą przynosili do nas swoje dzieci. Nasze zadanie będzie polegało na tym, by się nimi zaopiekować, aż do godzin wieczornych. Czasami rodzice będą przychodzili po swoje pociechy z małym opóźnieniem, ale za nadgodziny dostaniemy oczywiście dodatkową zapłatę. Gdy rodzice będą już odbierali dzieci, na ekranie pojawią się okna z dialogami, na których będzie można przeczytać na przykład, że dana simka jeszcze nigdy nie widziała swojego synka tak szczęśliwego i że jest nam bardzo wdzięczna za dzisiejszą opiekę nad nim.

Oczywiście jeśli nie zajmiemy się odpowiednio maluchem, rodzice z pewnością nie będą zadowoleni, co mogą wyrazić w takim oto zdaniu: "I ty nazywasz siebie opiekunką? Nigdy nie widziałam mojego syna tak niespokojnego!" Gracz będzie otrzymywać również dzienne raporty z oceną pracy sima (ocena pracy/opieki nad dzieckiem może być: wspaniała, dobra, okropna). Jeśli dzieci będą zadowolone z przebywania w naszym domu, będziemy otrzymywać coraz lepszą płacę, zwiększymy również poziom naszego doświadczenia zawodowego.

Na pierwszym etapie kariery (opiekunka-amator), simka będzie musiała zająć się tylko dwójką maluchów. Za tydzień pracy otrzyma ok. 182 simoleony. Na kolejnym etapie będzie trzeba zająć się już trójką małych dzieci. Potem będzie można opiekować się dziećmi w wieku szkolnym, bawić się z nimi oraz odrabiać wspólnie zadania domowe. Z biegiem czasu, będą pojawiać się też tzw. sytuacje kryzysowe, podczas których będziemy musieli na przykład zaopiekować się dziećmi przez... cały weekend.

Aby zwiększać doświadczenie zawodowe, musimy zwracać szczególną uwagę na trzy podstawowe elementy: zapewnić bezpieczeństwo dzieciom, zaprzyjaźnić się z nimi oraz odpowiednio rozegrać sytuacje kryzysowe. Opiekunki, z biegiem czasu, będą otrzymywać oczywiście specjalne bonusy, stroje, będą mogły wchodzić także w unikalne interakcje (np. opowiedzieć dzieciom bajkę). Opiekunki mogą nauczyć nawet małe dzieci mówić, chodzić i korzystać z nocnika - mogą właściwie wchodzić z dziećmi we wszystkie interakcje dostępne pomiędzy dziećmi i ich rodzicami.

Rai
Kariera opiekuna dziennego ma tylko PIĘĆ poziomów. Razem z piątym poziomem dostaje się autko, furgonetkę przedszkolną. oO Trzeba też wówczas opiekować się szóstką dzieci, czasem pracuje się w weekendy oraz mogą przyjść do nas 'trudne dzieci'.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość